Cum arată certificatul de reuniune a familiei A1? Aici te duci

> Forumuri > Împărtășirea despre examenul german A1, A2, B1, germană KPDS, KPSS și alte examene germane > Cum arată certificatul de reuniune a familiei A1? Aici te duci

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Smail de
    Participant

    Unii oameni s-au întrebat cum faceți acest certificat A1. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    exaltat
    Participant

    Desene sen bu isi hallettin… ;D

    Smail de
    Participant

    Desene sen bu isi hallettin… ;D

    cok sükür kardesim. Darisi diger bekleyan arkadaslarima. eminimki HERKES basarir bunu…

    masallah yakisikli bi sertifika:) hayirli olsun…

    ayseyildiz
    vizitator

    hayırlı olsun…tebrikler..

    black_kar23
    Participant

    tebrikler arkadaşım Allah bizlerede nasip etsin birbirimize dua edelim…

    apa cu miere
    Participant

    Lasă-i să vină la dreptatea lui Dumnezeu cu acest document. Cine a gândit, cine l-a făcut.
    Cei cu handicap să-și vadă copiii pentru acest document, chiar dacă primesc acest document,
    Chiar dacă scrie în orice carte, este inclusă instituția care pune bani în buzunar.
    Îți spun rușine. 115 lire este un oraș și examen. Dacă treci !! Cei care nu pot ajunge la 2-3-4 măturează de pe stradă, acești bani, ce zici de oameni !! Poftă bună pentru cei care duc pâinea în buzunare de la această slujbă.
    Gândește-te la acea mușcătură ... cât poți crede!

    ZÂMBET
    Participant

    bafta, frate

    ultimul samurai
    Participant

    Lasă-i să vină la dreptatea lui Dumnezeu cu acest document. Cine a gândit, cine l-a făcut.
    Cei cu handicap să-și vadă copiii pentru acest document, chiar dacă primesc acest document,
    Chiar dacă scrie în orice carte, este inclusă instituția care pune bani în buzunar.
    Îți spun rușine. 115 lire este un oraș și examen. Dacă treci !! Cei care nu pot ajunge la 2-3-4 măturează de pe stradă, acești bani, ce zici de oameni !! Poftă bună pentru cei care duc pâinea în buzunare de la această slujbă.
    Gândește-te la acea mușcătură ... cât poți crede!

    Domnule, ați vorbit foarte bine. Poate că sunt cuvinte pe care majoritatea dintre noi nu le putem exprima. Mulțumesc.

    hazel01
    Participant

    ALLAH AFFETMESİN VE ALLAH YEDİRMESİN HARAM PARAYI BİŞEY SÖYLEYİM BU SIRF TÜRKLERİN CEBİNDEN PARA KAZANMAK İÇİNDİR HARAMDIR VE GÜNAHTIR SINAVIN TOPLAM ÜCRETİ 150 YTL DÜŞÜNÜN GÜNDE KAÇ KİŞİ SINAVA GİRİYOR BU NASIL ADALETTİR SEVDİGİMİZİ GÖREMİYORUZ KAVUŞAMIYORUZ AMA GÜZEL ALLAHIM ÖYLE BİR YAPSINKİ BUNLARI YANİ BİZİ YİYANLERİ BURNUNDAN GETİRSİNN YAZIKLAR OLSUN BİZE BÖYLE EZİYET ÇEKTİRİYORLAR DEGERMİ AMA UNUTMASIN LAR ALLAH BİRDİR VE TEKTİR…

    amedxnumx
    Participant

    Am primit acest document timp de 3 luni, l-am scos, l-am aruncat, nu mă uit la fața ta acum este gata

    IGMG-Frankfurt
    Participant

    Unii oameni s-au întrebat cum faceți acest certificat A1. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    hayirli olsun darasi benim esimin basina…

    paryaxnumx
    Participant

    viyana universitesinin verdigi diploma daha güzel ama alabilmek icin grundstufe 1-2-3-4 mittelstufe-m1-2-3- yani toplam 8 ay filan sürüyor haftada 5 gün günde 2 saat tek kelime türkce yok.okulun dil kursu oldugu icin cok kaliteli, fiyati da 2 dönemi 1500 euro

    Suzannei
    Participant

    Buna ziua, am intrat la acest examen, dar nu ne-au dat certificatul ??? ni se vor da la examenul final, asa spun cand vor termina b1.

    ozhan_cxnumx
    Participant

    Bună ziua, prieteni, merg la un curs special de ipsos, presupun că voi susține examenul în viitorul apropiat. Am auzit o ciudă în ziua a doua din săptămâna a 2-a din aprilie. Voi intra înăuntru, dar mă gândesc să merg mai departe acel curs pentru a mă îmbunătăți

    kemalsivas
    Participant

    Unii oameni s-au întrebat cum faceți acest certificat A1. :)
    c3b6nhj5.jpg

    c3b6nhj5.jpg

    böyle bi sertifikam olsun 300 tl borcum olsun  yuppi:) alkis:) hiihi:) utanan:) funny:) :haha: kur;)

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (25 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.