Confuzie curs A1; 20 de zile și 80 de ore nebunie de garanție...!!!

> Forumuri > Cursuri combinate familiale germane și germane A1 > Confuzie curs A1; 20 de zile și 80 de ore nebunie de garanție...!!!

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    aser_xnumx
    Participant

    Bună ziua prieteni, am început să fac cercetări pentru examenul a1 pe internet. Mă uit la toate cursurile din jurul Mersin-Adana-Hatay. Bărbații susțin că s-au pregătit special pentru A1 și vor ajunge la nivelul de obținere a certificatului în 20 de zile.
    Prieteni care au primit certificatul A1 și au participat la cursuri... Aceste instituții spun adevărul cu pretențiile lor, îl pot obține?
    Începând cu alfabetul, am început să studiez limba germană în medie jumătate de oră pe zi. Mă gândeam să învăț tactica examenului, ca să spun așa, în aceste cursuri de 20 de zile din mintea mea.
    Vă rugăm să împărtășiți opiniile dvs. cu privire la acest subiect.

    Teșekkürler

    aser_xnumx
    Participant

    Prieteni, subiectul este actualizat.

    aser_xnumx
    Participant

    Prieteni, nu participă nimeni la astfel de cursuri, vă rog să vă împărtășiți experiențele.

    Mulțumesc…

    Reyyan la
    Participant

    Acest lucru depinde în întregime de efortul și determinarea ta. Desigur, dacă ești dispus, te va ajuta în cursul tău. Cursul va preda formatul examenului A1 și va da un examen de probă. Continuați să învățați multe cuvinte. De exemplu, luați un caiet mic și scrieți cuvintele germane în turcă. Păstrați acest caiet la dvs. în orice moment și priviți-l constant. Există deja mostre de scrisori pe site, obțineți informații de acolo. Goethe Institut are mostre de examen. Asigurați-vă că îl verificați. Vei beneficia enorm de pe urma asta. Vă dau linkul. Noroc.
    https://www.goethe.de/lrn/prj/pba/bes/ft1/mat/trindex.htm

    aser_xnumx
    Participant

    Bună ziua, vă mulțumesc foarte mult pentru interes.

Se afișează 4 răspunsuri - de la 1 la 4 (4 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.