Asistență de divorț de urgență.

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    derbederxnumx
    Participant

    Bună ziua prieteni, vreo 2 ani și 4 luni am fost căsătorit cu soția mea sub același acoperiș și problemele nesfârșite ale minciunii soției mele și căsătoria într-o zi nu a fost pentru mine, ea a părăsit casa cu prostii nebunești, deoarece ești un om bun, super essin, și a mers la familia ei când eram pe punctul de a prelungi sesiunea mea acum aproximativ 1 au mai rămas zile până când sesiunea s-a încheiat și acum 25 săptămâni am făcut o cerere, soția mea evraga getrennt leben a scris, a semnat-o, i-a predat-o, Auslanderbehorde nu mi-a dat cvp, m-am dus eu și prietenul personal rasist de acolo mi-a spus lucruri stupide, precum scopul de a fi aici, mi-a trecut și am spus că nu vom prelungi sesiunea. Mi-am terminat cursul de orientare b2. Am locuit în aceeași casă timp de 1 ani și i-am dat 2.5 ani acestei soții. Ce pot face acum oameni stuttgart la 10 km distanță baden w. Nu am putut lucra într-o singură companie timp de 25 an fără întrerupere, dar nu am primit niciun fel de asistență socială în alte companii până astăzi și am plătit împrumutul casei sale înainte de a mă căsători de când am venit și acum fac o afacere festivă de aproape 1 luni.
    Lucrez în marea companie peste zeitfirma Am nevoie de sprijinul tău urgent Nu am pe nimeni. Darma m-a făcut să fumez soția mea este singura mea vină că am venit în Germania să lucrez încă din ziua mea pentru a lucra pentru a fi conectat la casa mea .. a fost cam lung de kbakmayin.

    fuk_xnumx
    Participant

    munihde expert de potcoavă de bază în aceste probleme Îi spun unui consult vreo 2 ani pentru a rămâne suficient de căsătorit spune 3 ani forțați să spună că legea nu se aplică autorului, dar ghicitul meu este cea mai proastă sesiune 1 an 1 an nu trimit 

    derbederxnumx
    Participant

    munihde expert de potcoavă de bază în aceste probleme Îi spun unui consult vreo 2 ani pentru a rămâne suficient de căsătorit spune 3 ani forțați să spună că legea nu se aplică autorului, dar ghicitul meu este cea mai proastă sesiune 1 an 1 an nu trimit

    L-am contactat cu 3 mii de euro pentru a vedea dacă există cheltuieli apropiate de apel, vă vor anunța ce se va întâmpla.

    volkanxnumx
    Participant

    În primul rând, treceți peste. Stau la reutlingende. Dacă doriți să vă lăsați numărul privat, vă voi ajuta cât pot.

    derbederxnumx
    Participant

    În primul rând, treceți peste. Stau la reutlingende. Dacă doriți să vă lăsați numărul privat, vă voi ajuta cât pot.

    I-am aruncat fratelui meu numărul privat

    fără inimă
    Participant

    Salută și acest subiect înainte. Permiteți-mi să încerc să vă ajut din nou, am comentat împărtășit. Pentru a obține o viză independentă, trebuie să rămâi sub același acoperiș timp de 2 ani, dacă soțul tău este cetățean turc de 3 ani. Es obtinerea picioarele tale, dacă faci ei numesc, de obicei, cerc înapoi străine la VSA turkiyede cred că nu cunosc legea pentru toată lumea, în timp ce nici un astfel de drepturi. PROBLEME DE SEMNARE. Vizitați profilul complet al lui Esin Ion Deși oricum nu există nicio problemă, perioada de divorț, de exemplu, mi-a luat exact doi ani, aceștia vor acorda o ședință în acest timp și veți continua să lucrați dacă nu primiți din nou ajutor din viza de stat, cel mai important punct aici rămâne inspirația turcească. Dacă câștigi 1000 de euro joacă și pe hârtie, niciun ajutor din partea statului. Viața separată extinde acum durata ședinței nedeterminate. Dacă sunteți o reuniune a familiei în numele unui copil pentru a ajuta solicitarea mea personală a prietenilor care vor pune astfel de întrebări, vă rugăm să fiți cetățean al copilului sau, dacă vă aflați într-o situație în căsătorie, vă rugăm să luați cetățenia. Se specifică. Atunci vă putem ajuta în mai multe privințe ..

    derbederxnumx
    Participant

    Salută și acest subiect înainte. Permiteți-mi să încerc să vă ajut din nou, am comentat împărtășit. Pentru a obține o viză independentă, trebuie să rămâi sub același acoperiș timp de 2 ani, dacă soțul tău este cetățean turc de 3 ani. Es obtinerea picioarele tale, dacă faci ei numesc, de obicei, cerc înapoi străine la VSA turkiyede cred că nu cunosc legea pentru toată lumea, în timp ce nici un astfel de drepturi. PROBLEME DE SEMNARE. Vizitați profilul complet al lui Esin Ion Deși oricum nu există nicio problemă, perioada de divorț, de exemplu, mi-a luat exact doi ani, aceștia vor acorda o ședință în acest timp și veți continua să lucrați dacă nu primiți din nou ajutor din viza de stat, cel mai important punct aici rămâne inspirația turcească. Dacă câștigi 1000 de euro joacă și pe hârtie, niciun ajutor din partea statului. Viața separată extinde acum durata ședinței nedeterminate. Dacă sunteți o reuniune a familiei în numele unui copil pentru a ajuta solicitarea mea personală a prietenilor care vor pune astfel de întrebări, vă rugăm să fiți cetățean al copilului sau, dacă vă aflați într-o situație în căsătorie, vă rugăm să luați cetățenia. Se specifică. Atunci vă putem ajuta în mai multe privințe ..

    Eywallah kardeşim benim eşim alman vatandaşı 2 sene 5 ay yakın evli kaldım ve çalışıyorum devletten hiç-bir yardim almadım ama ne yazık ki ırkçı birine denk geldin mi öyle olmuyor tehditle başbaşa kalıyorsun. Neyse temel nala verdim o halledicek ama biraz tuzluya mal oluyor..

    fără inimă
    Participant

    Dacă nu, nu rupe psihologia în zadar. Problema apartamentelor străine nu este o problemă, avocatul merge cu câțiva bani, dar primești viza independentă de la soția ta, nu poți trimite nimeni însuși poate continua să lucreze până când mergi la 5 ani după ce lucrezi, vei primi suresizinide respecte

    muhendus
    Participant

    Aș dori să vă întreb ceva dacă nu ar fi privat? Soția ta este germană sau turcă născută în Germania? Nu știai că era un rasist înainte de a te căsători?

    Înțeleg că nu soția lui este rasistă, ci ofițerul din biroul străinilor. Rasistul nu se căsătorește cu străinul.

    derbederxnumx
    Participant

    Aș dori să vă întreb ceva dacă nu ar fi privat? Soția ta este germană sau turcă născută în Germania? Nu știai că era un rasist înainte de a te căsători?

    De ce soția mea ar fi rasistă, frate? Ofițer rasist .. soția mea este un cetățean german turc

Se afișează 9 răspunsuri - de la 1 la 9 (9 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.