Salarizarea cetățenilor germani

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    nsyyn
    Participant

    Bună prieteni,

    soția mea este cetățeană germană și face ausbildung. Au o problemă salarială în reîntregirea familiei? Dacă ați solicitat recent o viză, puteți răspunde?

    Am o programare pentru viză pe 15 ianuarie și această problemă ne este prinsă în minte.

    fuk_xnumx
    Participant

    Cetățenii germani nu doresc salarii bodrasi, nu vă faceți griji, nu va fi o problemă

    nsyyn
    Participant

    Cetățenii germani nu doresc salarii bodrasi, nu vă faceți griji, nu va fi o problemă

    Domnule, aceste informații sunt sigure? Am auzit că este dorit conform celor mai recente legi.

    fuk_xnumx
    Participant

    Trebuie să caut pe site-ul unde există legi, nu cred că legea s-a schimbat puțin

    Domnule, aceste informații sunt sigure? Am auzit că este dorit conform celor mai recente legi.

    mustafad
    Participant

    Domnule profesor, am aceeași situație. Soția mea este cetățeană germană, s-a solicitat o bază salarială de 3 luni. Acum așteptăm să finalizăm subsolul de 3 luni pentru a livra documentele. Dacă nu doriți să vă faceți planul conform cererii, aceasta este șansa dvs.

    nsyyn
    Participant

    Domnule profesor, am aceeași situație. Soția mea este cetățeană germană, s-a solicitat o bază salarială de 3 luni. Acum așteptăm să finalizăm subsolul de 3 luni pentru a livra documentele. Dacă nu doriți să vă faceți planul conform cererii, aceasta este șansa dvs.

    Sper că nu se dorește, așa că de ce se cere o salarizare de la cineva care face o profesie?

    Dacă situația dvs. devine clară, puteți scrie aici?

Se afișează 5 răspunsuri - de la 1 la 5 (5 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.