german chat site

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Tutay
    Participant

    fie am intrat, dar nimeni nu vorbește cu mine :-
     
    Cred că au spus despre ce vorbește; Dama a fost amuzant când a vorbit într-o limbă pe care oamenii nu o știu ... Am murit râzând ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    Participant

    Așa că vei ajunge la nivelul lor cu o mulțime de turcani, în timp, vom învăța vorbind sau scriind.

    Tutay
    Participant

     
      Ai dreptate, dar vorbesc atât de mult încât renunț la speranța mea acum! Aceste sesiuni de învățare a limbii germane vor dura câteva luni. :-
      suficient, vreau să vorbesc acum ;D

    diavolul21
    Participant

     
      Ai dreptate, dar vorbesc atât de mult încât renunț la speranța mea acum! Aceste sesiuni de învățare a limbii germane vor dura câteva luni. :-
      suficient, vreau să vorbesc acum ;D

    Da, vreau să vorbesc și așa, ca și cum ai lupta așa
    Vreau să-mi elimin tot stresul acum
    boleeeeeeeeeeeeee
    ich bin diavol
    boööööööööö
    666
    ceva  ;D
    apoi ich bin ein türke
    Jur dacă știam despre subiect, tot spun multe. :)

    yazyagmuruxnumx
    Participant

    Succes, sper că se va întâmpla, frate, nu-ți face griji.

    Tutay
    Participant

    the devil du bist sehr komisch. ;D ;D

    ich auch…
      Voi învăța limba germană, așa că voi vorbi 2 zile de parcă aș fi recăpătat în națiune ..
    lăsați-i pe oameni să vadă cum să discute ... vă veți întoarce la toată lumea ;D ;D

    yazyagmuruxnumx
    Participant

    Turkan Arăți ca o fată hotărâtă, sunt sigur că o vei face. Sunt sigur că vei înțepa în acest frate german

    aybastili ekrem
    Participant

    Cred că putem rezolva această limbă cu permisiunea lui Allah. Dacă ne putem da ceva mai mult acestui site și adăugăm ceva de la noi pe acest site, de ce să nu vorbim ca ei. Ce ne lipsește de la ei?

    Nazira
    Participant

    :)

    Tutay
    Participant

    ya ich möchte bisey sagen: D toată lumea de pe acest link vorbește diferit germană ..
      Majoritatea sunt din Elveția? Știu deja cu jumătate de inimă.. ;D

      Am decis că acest loc nu este pentru mine ;D ;D

    aybastili ekrem
    Participant

    turkan Nu știu ce probleme ți-au încurcat capul. Cred că ceea ce am scris aici, urmează administratorii site-ului. Dacă există o greșeală, cei care știu deja o corectează.
    ???

    Tutay
    Participant

    Ce ai greșit ..
    Știi, Yazyaguru a dat un link la începutul acestui subiect?
    Vorbesc despre el care nu are legătură cu site-ul așa că!
                                            Kein problem alles ok.  ;)

    aybastili ekrem
    Participant

    entschuldigung Sie bitte! :-[

    Tutay
    Participant

    Das ist Egal! ;)

    yazyagmuruxnumx
    Participant

    Turkan are dreptate, dar elvețianul folosește o limbă care provine din satin german, așa că toți vorbesc germană, ei doar încearcă să vorbească germană cu ei vă vor răspunde germană ok, de asemenea, ați lovit două păsări cu un tiraj prost, într-o zi veți fi capabil să-ți găsești drumul spre vârf și te familiarizezi de la distanță cu limba respectivă, fratele meu este o persoană, două limbi înseamnă o existență complet diferită  ;D

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (46 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.