Set de antrenament german Noul nostru produs – PRIMUL și SINGURUL din Turcia!

> Forumuri > Știri și anunțuri despre produsele și serviciile Almancax > Set de antrenament german Noul nostru produs – PRIMUL și SINGURUL din Turcia!

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    MuhaяяeM
    Participant

    ACTUALIZARE: ACEST PRODUS ESTE ÎNCHIS PENTRU VÂNZARE
    DACĂ DORIȚI DE LA MARCA GOOGLE PLAY, PUTEȚI A CUMPARA CA E-BOOK
    CLICK AICI PENTRU A CUMPARA: https://play.google.com/store/books/details?id=o7RUDwAAQBAJ


    NOUUL NOSTRU PRODUS A FOST!
    PRIMUL ȘI NUMAI ÎN TURCIA!

    german-book.png

    START DEUTSCH A1 – MANUAL DE GERMANĂ
    PRIMUL ȘI NUMAI APLICAT ȘI TURCU GERMAN EXPOZIȚIONAL
    ACELASI TIMP
    PRIMA ȘI UNICĂ CARTE A TURCIEI DE PREGĂTIREA EXAMENULUI A1 ANOTAT TURC
    PROFESORI PROFESORI GERMANI VOCAȚI

    DACĂ DORIȚI DE LA MARCA GOOGLE PLAY, PUTEȚI A CUMPARA CA E-BOOK
    CLICK AICI PENTRU A CUMPARA: https://play.google.com/store/books/details?id=o7RUDwAAQBAJ

    ÎN TOTALITATE CU LIVRUL NOSTRU AL LECȚIEI GERMANE PENTRU APLICARE PE 4 CĂI
    CU EXERCIȚIILE DE CITIRE VEȚI ÎNȚELEGE CE ESTE CITIT
    CU EXERCITII DE SCRIERE, VEI SCRI CEI DORIȚI
    CU EXERCIȚII DE ASCULTARE VEȚI ÎNȚELEGI CEEA CE ASCULTĂȚI
    VOR VORBI CONFORTABIL CU EXERCȚIILE DE VORBIRE

    PUTEȚI VORBI, SCRIȘI ȘI ÎNȚELEGI GERMANUL ÎN TIMP FOARTE SCURT


    O resursă excelentă pentru studenți, cursanți de limba germană, cei care lucrează în industria turismului, cei care doresc să învețe și să înțeleagă limba germană într-un timp scurt, educatorii și cei care se pregătesc pentru examenul de reunificare a familiei germane

    • Cartea noastră de curs de germană (Start Deutsch A1) este o primă imprimare.
    • Aproximativ dimensiunea hârtiei A4.
    • 100 de pagini.
    • Metodă a văzut vreodată ce este destinat să implementeze pe deplin această caracteristică cu multe altele și este prima și singura din Turcia.
    • Toate propozițiile germane din cartea noastră au fost exprimate de profesori profesioniști.
    • Cartea noastră este un cadou de educație germană DVD și carduri de cuvinte germane.
    • Lecțiile de germană încep de la zero.
    • La nivelul A1, toate subiectele sunt prezentate într-un mod clar, ușor de înțeles, practic și exemplar.
    • Suportat de imagini.
    • Exercițiile de înțelegere a cititului, exercițiile de scriere, exercițiile de înțelegere auditivă și exercițiile de vorbire sunt acoperite pe larg.
    • Angajații cărții și DVD-urilor vor face progrese mari în citirea și înțelegerea auzului, scrierea și vorbirea.
    • Există lecții private, propoziții pregătite și exerciții pentru toate părțile examenului A1 (completarea formularelor, prezentarea dvs., partea ascultării, scrierea scrisorilor, propoziții sublime, citirea înțelegerii, punerea întrebărilor, răspunsul etc.).

    1.jpg

    german-book1.png

    german-book2.png

    german-book3.png

    german-book4.png

    german-book5.png

    german-book6.png

    german-book7.png

    german-book8.png

    german-book9.png

    german-book10.png

    Bis Zum Ende
    Participant

    La acest preț, acest set de antrenament este chiar drăguț. Va multumesc pentru eforturile dumneavoastra…

    fuk_xnumx
    Participant

    Frate Muharrem, ai ajuns din nou la doctor :)

    netalman de
    Participant

    Almanx și-a arătat încă o dată diferența cu un serviciu minunat și unic.

    Această carte este o resursă excelentă pentru cei care doresc să învețe limba germană, indiferent dacă merg la un curs sau care nu au o astfel de oportunitate, și este foarte utilă pentru cei care nu pot participa la cursuri, vă puteți pregăti pentru examen foarte ușor cu această resursă acasă. Pe lângă prețul și valoarea sa, este cu adevărat GRATUIT, TREBUIE SĂ O OBȚINEȚI, PREPARAȚI-VĂ COMODĂ PENTRU EXAMEN!

    zona mijlocie
    Participant

    Vreau să cumpăr acest produs. Mă întreb cât durează până ajunge la Istanbul ..

    MuhaяяeM
    Participant

    Vine în 2 zile.
    Pentru prietenii care se întreabă în interior, fotografiile vor fi încărcate în scurt timp.

    saalesc
    Participant

    frumos jenat :)

    saalesc
    Participant

    Am comandat să meargă: zopa:

    Am mai cumpărat DVD-uri și carduri
    Învăț limba germană pentru prima dată
    DVD-ul era destul de simplu
    Sper că și acest lucru va fi util
    Dumnezeu să-i binecuvânteze pe cei care au contribuit

    zona mijlocie
    Participant

    Să vedem, am ordonat, cu permisiunea lui Allah, să încercăm să învățăm că limba germană este intactă, deși aceasta nu este capul, dar nu există renunțare .. ;D

    Am încredere în site-ul Almanx și nu dau nimănui niciodată un astfel de produs și produsele sale anterioare. Dumnezeu să fie binecuvântat, sper că toată lumea va primi partea lor din el. Ne revedem ..

    MuhaяяeM
    Participant

    Unele imagini sunt atașate de pe paginile cărții.

    saalesc
    Participant

    unde este atașat

    MuhaяяeM
    Participant

    La primul mesaj

    saalesc
    Participant

    Mă bucur pentru partea vocală
    urechea trebuie să fie familiară

    așteptăm cu nerăbdare cartea
    Cardurile sunt aceleași sau diferite de cele trimise?

    MuhaяяeM
    Participant

    Cărțile sunt aceleași, 23, bine pentru A1. ;)

    saalesc
    Participant

    nu contează, fii la fel
    Lucrăm pentru cineva la serviciu și cineva acasă: haha:

    saalesc
    Participant

    marfa mea nu a sosit: zopa:
    Cred că au trecut 4-5 zile

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (23 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.