Sms, mesaje, cuvinte frumoase în germană

> Forumuri > Proverbe, cuvinte frumoase, poezii, povestiri, mesaje germane > Sms, mesaje, cuvinte frumoase în germană

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    nalanw
    Participant

    Vă rugăm să vă amintiți, atunci când l-ai citit asta.
    Mesaje de naștere:

    ei vor fi dinaintea lui Leben, iar el va muri cu sunetele, va rog sa-l stergeti, sa-l sara si sa-l veti incerca.

    Vă doresc o viață caldă și pură la fel de clară ca zăpada ... la fel de caldă ca soarele.


    Inder Küche? Im Bad? Auf dem Schreibtisch? Mit 40 este esen a la tolle Leistung, care se dă cu adevărat cu Autoschlüssel zuletzt war! Alles Gute


    Mutfakta mine? Banyoda mine? Mas top meu? 40 la împreună cu o mașină de lucru (succes) cheie pentru a vă aminti unde a fost ultimul loc ... Ziua de naștere fericită ..


    Mesaje despre dragoste

    Es gibt nur eine Sonne-die bist du!
    Es gibt nur einen Mond-der bist du!
    Es gibt nur eine grosse Liebe-und die bist du!
    Für mich bist du einfach alles


    Există o singură zi ... oh-ți!
    Este doar o lună ... ... sunteți!
    Există doar o mare dragoste ... ... sensin
    Esti totul pentru mine (totul este sensin)

    WARTEN ...... mit der Hoffnung în mir
    WARTEN ...... .primul dictat în mir
    WARTEN ...... nur auf dich zu warten
    Meine Liebe
    Ich warte bis în die UNENDLICHKEIT ::


    Așteaptă ... ... cu speranță
    Așteaptă ... ... scânteia ta
    Așteaptă ... ... doar vă așteaptă
    Askim
    Eu aștept pentru totdeauna

    nalanw
    Participant

    AN DEM TAG, O DEM ICH DICH KENNENLERNTE WAR DER SCHÖNSTE ÎN LIBER ... : - *

    Ziua în care știam că e cea mai bună zi din viața mea.

    ICH LIEBE DICH UND VA VA DICH NICHT VERLIEREN
    DU BIST MEIN LEBENLANG ÎN MEINEM HERZ

    Te iubesc și nu vreau să pierd
    Atâta timp cât locuiesc,


    DU BIST WIE EIN TEIL VON MIR
    ICH GEORGE EWIG DIR

    Esti ca o bucata din mine
    pentru totdeauna este plăcerea dvs. ...

    Freunde sind și Sterne.Du kannst sie nicht immer sehen, aber du weisst dass sie immer da sind wenn du sie brauchst ...

    Prietenii sunt ca stelele, nu vedeți întotdeauna, dar știți că întotdeauna au nevoie de eger

    nalanw
    Participant

    Deine Liebe und Wärme erfüllt meine geheimsten Sehnsüchten und Wünsche.ich bin für immer DEIN

    Am visat de dragoste si caldura performante mele dorurile și dorințele mele cele mai secrete ... întotdeauna pe SENI

    Manche Menschen machen die Welt besonders, în dem sie einfach nur da sind ...

    unii oameni fac doar lumea specială cu ființele lor ...

    erlauben einem verrückten dich zu küssen aber,
    erlaube einem kuss niemals dich verrückt zumachen

    Lăsați-vă un sărut sărutat, dar
    nu lasa un sarut sa te faca nebun

    nalanw
    Participant

    Ich Wünsche DR: Freude o etichetă jedem, Engel auf einem Weg jedem, ein Licht und în Jeder Dunkelheit einen Menschen, der liebt dich, denn es du-ai verdienter.

    Vă doresc bucurie în fiecare zi, un înger pe fiecare drum, o lumină pentru fiecare întuneric și o persoană care vă iubește pentru că o meritați ..

    Nazira
    Participant

    Cu toate acestea,
    și niergends einen Ausweg siehst,
    dann sende eine Träne zu mir,
    denn egal a fost permis,
    ich helfe Dir!

    Odată ce sunteți complet singur,
    și nu în cazul în care să aibă grijă,
    trimite-mi un pseudo
    Orice sa întâmplat ieri,
    Te ajut.

    Nazira
    Participant

    Hab gradul e Anruf aus dem Himmel bekommen,
    Sie vermissen einen Engel,
    keine Angst ich hab Dich nu se vereste!

    Telefonul a venit la mine din cer,
    un înger este pierdut,
    Nu te teme că nu te-am predat.

    nalanw
    Participant

    meniu Schlafende la engel.träu von nacht.denn în dieser Mir und dann von d träume ICH dich gaura de tramvai i z Mir

    Voi veni vise de tine ieri, îți voi vedea vise de ieri și te voi lua în vis noaptea.

    Cunoscându-i-se, își dau voie, în timp ce armenii au plecat

    Am vrut să zbor cu Eger, ca să pot dormi cu tine în brațe

    :-[Komm zu mir,zieh deine Hose und deine Unterwäsche aus.Setzte dich auf mich drauf und geniess es,bis es dir kommt!DEIN WC 😮

    nalanw
    Participant

    Dragostea înseamnă a gândi, 
    Distribuiți dragostea, 
    Dragostea este un zâmbet, 
    Dragostea este totul! 
    Ziua fericita a iubitorilor ...

    Liebe ist, nachzudenken, 
    Liebe ist, zu teilen, 
    Liebe ist, zu lächeln, 
    Liebe ist alles! 
    Schönen Valentinstag ...

    nalanw
    Participant

    Chiar dacă distanțele sunt departe, 
    o îmbrățișare de iubire, un mesaj fierbinte 
    uniți inimile... 

    Auch wenn die Entfernungen gross sind, 
    ein Schoß voller Liebe, eine warme sms 
    vereint Herzen...

    nalanw
    Participant

    Trăind fără dor, dor fără iubire, iubire fără tine! Nu uita că a iubi nu înseamnă a fi mereu împreună, ci a fi cu tine chiar și atunci când nu ești... S-ar putea să nu fiu cu tine în această Ziua Îndrăgostiților, dar dorul și dragostea mea sunt mereu alături de tine. Te iubesc! 

    Das leben geht nicht ohne Sehnsucht, die sehnsucht nicht ohne liebe, die Liebe nicht ohne dich! Vergiss aber nicht das “sich lieben” nicht bedeutet das man immer zusammen ist, das auch wenn du fehlst bei dir zu sein…. Vielleicht bin ich diesen Valentinstag nicht bei dir, aber meine Sehnsucht, meine Liebe zu dir ist immer bei dir. Te iubesc!

    nalanw
    Participant

    Dacă știu câți kilometri avem, sunteți întotdeauna cu mine, cu mintea mea și cu inima mea.
    Te iubesc atât de mult - mereu!

    Auch wenn viele Kilometre zwischen uns sind, astfel încât acestea sunt mai mici, cu atât mai puțin. În meinen Gedanken und meinem Herzen.
    Ich liebe dich über alles - pentru immer!

    nalanw
    Participant

    Ich hab Dich geliebt și im Herzen getragen. Nun bist du verrutscht și liegst mir im Magen.
    Te iubesc și o duc în inima mea, dar tu cobori și stai în stomacul meu.

    Ich liebe Dich Allein, es Sein Soll keine andre, andre Soll es werden keine, Solange ICH auf Leben.

    Te iubesc doar pe tine, nu ar trebui să existe altul, nu va fi altul, atâta timp cât voi trăi

    363185pb.gif

    nalanw
    Participant

    Jemand braucht deine Liebe und jemand braucht dich Weisst du a fost: Dieser Jemand bin ich !!
    Cineva are nevoie de dragostea ta Și cineva are nevoie de tine! Știi că eu sunt eu

    De auf meiner Haut Hände zu spüren că, Wie ist denn nur eine Reise ins Paradies- dem Himmel atât Nah sein kann om Dort!
    Ca o călătorie în acest paradis, cu mâinile care ating pielea, ieri, aceasta poate fi atât de aproape de norii de acolo.

    Hei…..lächle doch mal……….. genau so………..süss…..wenn du dich jetzt sehen könntest….. wüsstest du, warum ich nur dich liebe!!
    Hei……….zâmbește………..asta e…………..dulce……dacă te-ai vedea acum………….ai ști……….de ce te iubesc doar pe tine

    Das Wort liebe bedeutet: Laß mich nie allein, ich will immer bei dir sein.Ewig wollen wir zusammen sein.Bleib mir immer treu.Es soll immer Frieden sein
    Sensul iubirii: Nu mă lăsa în pace, vreau să fiu mereu lângă tine. Dorind să rămân împreună pentru totdeauna. Rămâi loial cu mine. Trebuie să existe întotdeauna libertate.

    Ich...Ich will...Ich will dich...Ich will dich nie...Ich will dich nie im...Ich will dich nie im Leben...Ich will dich nie im Leben verlieren!!!
    36221fg.gif

    nalanw
    Participant

    Ich liebe Dich von ganzem Herzen, ohne Dich tut mein Herz viel schmerzen!
    Te iubesc cu toată inima, suferința mea este fără tine ...

    Nun sitz ich hier und bin allein, warum kannst du nicht bei mir sein? lor sehn mich so șo dir, deswegen kommt die Sms von mir! ICH LIEBE DICH !!!

    Locuiesc aici și sunt singur, de ce nu pot să fiu aici? Mi-a scăpat atât de mult pentru acest mesaj pentru mine.

    nalanw
    Participant

    Loveste pumnalul în inima mea, rămâi mereu așa, nu intra prea adânc
    Pentru că ești acolo dragostea mea!



    2. Versiune:
    Dă-mi pumnalul la inimă, lasă-mi inima să strălucească.
    Nu te adânci prea mult, pentru că TU ești acolo, dragă!

    Stosse from Dolch in mein Herz, lass es so stehen, aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU meine Liebe!



    2. Versiune:
    Stosse de la Dolch in mein Herz, mein Herz soll auseinander reißen.
    Aber steche ihn nicht zu tief rein, denn four bist DU mein Schatz.

    nalanw
    Participant

    Nu există loc în inima mea baska cicege,
    Ieri te ataci rădăcinile inimii.

    Es gibt keinen Platz für eine beigere Blume in meinem Herzen,
    denn du hast deine Wurzeln în meinem Herz geschlagen.

    Gândește-te la mine în fiecare picătură de ploaie,
    Fiecare picătură de ieri este un sărut de la tine.

    Denk auch bei Regen zärtlich an mich,
    Tropfen ist ein Kuss für Dich.

    44ak.png

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (77 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.