Spre al 3-lea an în Germania

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    vulturii de către
    Participant

    Da prieteni
    Salutări tuturor din Germania, când am purtat cel mai mare război psihologic din viața mea.
    Nu veniți, obișnuiți-vă, părăsiți soțul și fiți concediat din casă
    Să poți ține din nou viața grație prezenței rudelor
    Pentru a continua viața la un anumit nivel chiar acum ..
    Dacă viitorul mă întreabă
    Dacă s-a întrebat un răspuns tragicomic când a fost menționată Germania
    1 în aer
    Spun că nu ai încredere în 2 persoane.
    Deocamdată am sesiuni până în 2023
    Divorțul meu cu soția mea este întârziat constant din cauza coroanei
    Ce se va întâmpla și ce se va termina este o incertitudine
    proces
    Turcia e de rahat
    Se spune bagheta aia cu 2 ponturi !!
    Aerul sumbru al Germaniei este provocator de gândire
    Singurătatea sa este foarte, foarte dificilă
    O nouă cunoștință care s-a născut aici în prietenele AAA din care ai venit când erai o excludere de curcan prost și un stil cool
    De fapt, o casă caldă și liniștită este cel mai mare secret al fericirii.
    În această viață socială plictisitoare a Europei
    Trebuie să-ți menții psihologia vie în timp ce lupți în continuare în Germania
    Netezimea comenzii, natura sa, lacurile sale verzi, puterea sa de primire
    Factori mari care te fac fericit
    Dar iată viața socială fără soare, plictiseala axată pe viața de afaceri.
    Ha, zic, dar spun în Germania decât în ​​Turcia
    Vocea mea interioară spune că este tot banul !!
    Este greșit să vezi Germania la fel de bani, dar
    Când te uiți la euro, bunătatea bărbatului se întoarce :)
    Un proces dificil
    Dumnezeu să-i ajute pe toți

    fără inimă
    Participant

    de la turkiyede nerdy la localități umane sau mici, deoarece oamenii nu au nici un mediu, ci și un mediu turkiyede Întâmplător, împreună cu oamenii sociali, continuu prieten din orașe mari în cinematografe, concerte, discotecă, etc. cât de vital, dar, din păcate, legile din Germania pe care le spun gercegi..türkiye viața monotonă a acestui loc mai mult pentru că mereu mă întreabă aceleași răspunsuri aliyorum.ora Germania etc etc.

    Nesibe de
    Participant

    de la turkiyede nerdy la localități umane sau mici, deoarece oamenii nu au nici un mediu, ci și un mediu turkiyede Întâmplător, împreună cu oamenii sociali, continuu prieten din orașe mari în cinematografe, concerte, discotecă, etc. cât de vital, dar, din păcate, legile din Germania pe care le spun gercegi..türkiye viața monotonă a acestui loc mai mult pentru că mereu mă întreabă aceleași răspunsuri aliyorum.ora Germania etc etc.

    cu siguranță ești de acord cu ceea ce spui. În cazul în care curcanul dvs., de asemenea, livrează un anumit mediu de calitate pentru a ajunge în Germania, din păcate, un pic zor😞. Sufer și eu aceleași probleme psihice. Războinicii noștri care locuiesc aici au impresia a ceea ce au dat și noi nu reușim în niciun caz, sunt într-o stare ciudată de spirit și de atitudine. Ciudat cu adevărat ciudat. Dar, odată ce viața a început, este cel mai ușor să fugi. Dar am propria mea consolare spunând că cel mai rău este întotdeauna o parte bună.

Se afișează 2 răspunsuri - de la 1 la 2 (2 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.