Nu vă faceți griji pentru noi% Succes de garanție 100, examen A1

> Forumuri > Împărtășirea despre examenul german A1, A2, B1, germană KPDS, KPSS și alte examene germane > Nu vă faceți griji pentru noi% Succes de garanție 100, examen A1

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    netalman de
    Participant

    Având calitatea de îndrumare privată în Istanbul, pregătim meticulos Cursuri de germană la toate nivelurile pentru examenul A1.
    Nu există niciun motiv pentru care nu puteți trece examenul A1.
    Vă garantăm 100% de trecere.
    Oportunitate specială de reducere pentru membrii almancax.

    Tel: 0216 332 3067

    saskin64
    Participant

    almancax da gonderıyo bızı allah razı olsun almancaxtan

    Serpil floare
    Participant

    Sunt de acord exact, datorită niciunui curs, am intrat cu cunoștințele Almancax și am câștigat.

    Nebahat Gunebakan
    Participant

    Serpilim canımmmm…
    Cursul pe care l-am urmat în limba germană și i-am recomandat această pagină profesorului meu datorită ție.
    Știi că am mers la un drum greșit și am eșuat.

    Dacă recomand profesorului meu, în care am mare încredere, prietenilor de aici, sunt fericit.

    Kesinlikle katılıyorum almancax çok iyi bir sayfa ve yardımlarından dolayı katkılarından dolayı herkesden allah razı olsun..

    Fakat şunuda unutmamak lazım alt yapısı olmayan ve benim gibi kursa gitmek isteyen arkadaşlara gönül rahatlıgıyla bir kurs tavsiye edip yardımcı olabilirsem ne mutlu bana…

    netalman de
    Participant

    Bună ziua prieteni,

    Cursul A1 de reunificare a familiei nu este în niciun caz un curs normal de germană. Trebuie pregătit cu un sistem special. Pentru aceasta, în loc de un curs normal, ar trebui să lucrați cu siguranță cu oameni care cunosc bine examenul și sistemul său, sunt experți în acest domeniu, stăpânesc bine limba germană și cunosc cultura germană îndeaproape. Astfel, veți fi pregătit pentru examen cu încredere dintr-o dată și într-un timp scurt.

    După cum au menționat majoritatea prietenilor săi, multe instituții și persoane care predau în această materie în afara Institutului Goethe se pregătesc pentru examen fără a preda Grammatikul german, oferind doar tactici de memorare. Dar sunt absolut împotrivă. Pentru că atunci când oamenii noștri pleacă în Germania, ei sunt și ei acolo. Cel puțin da, măcar acest proces greu și lung îi așteaptă. Și, după cum știe toată lumea, cei care nu pot înțelege de 2 ori 2 nu înțeleg deloc de 25 de ori 345. Elevii mei sună de acolo și spun: Dumnezeu să-l binecuvânteze pe învățătorul meu, datorită infrastructurii pe care am primit-o, ne remarcăm printre alți stagiari, nu avem dificultăți.

    De asemenea, dau cursul de pregătire A1 în 2 părți. Prima parte a unității de prelucrare a subiectelor, predare, Grammatik, a doua parte faza de pregătire, și anume scrierea scrisorilor, exemple de formulare, ascultare, citire, pregătire pentru vorbire

    Folosim o carte foarte detaliată scrisă de mine, în care chiar și persoanele care au dificultăți în înțelegere și studiu pot câștiga examenul lucrând cu această carte, pe lângă cărțile recomandate și citite de instituțiile autorizate care desfășoară examene, precum și diverse materiale suplimentare care facilitează învățarea. De exemplu, unul dintre elevii mei a renunțat la școala primară Bingöl clasa a III-a și avea 3 de ani și a câștigat fără dificultăți.

    Dacă vii la toate cursurile în mod regulat și faci toate temele atribuite, îți garantez că vei trece examenul dintr-o singură dată, cu permisiunea lui Allah. Permiteți-mi să dau un exemplu: studenții mei obțin câte 25 de puncte în departamentele Schreiben (Letter and Form) și Sprechen (Speaking) și primesc 25 din 24.90 în fiecare secțiune și toți sunt certificați cu certificate.

    În plus, examenul este simplu, dar nu poate fi câștigat dintr-o singură dată dacă nu se ajunge la locul corect. Avem o mulțime de prieteni aici, lăsați-i să vă spună, toți cei care susțin examenul se vor întreba, chiar și profesorii întreabă ce intrare, adică puteți întâlni chiar și cu cei care intră în ea pentru a doua, a treia, a 2-a De 3 ori.

    În cele din urmă, vă pot recomanda și vă pot cere să vizitați site-ul nostru web, unde studenții mei împărtășesc experiențele și experiențele lor despre examenul A1 și citesc referințele.  http://www.netalmanca.com

    Gândește-te bine și ia o decizie sănătoasă, astfel încât să poți trece examenul cu ușurință și pe o bază solidă, fără dureri de cap. Fii încredințat lui Allah, la revedere.

    netalman de
    Participant

    Cei care au trecut ultimul examen de germană Goethe Institut A1:

    Moonlight s **** 93
    Murat Ö **** 85
    Ertan ş****            82
    Ziua Recunoștinței **** 74
    Sabri Ü***              61
    Sani K**********  60

    Çok şükür herkes geçti, hiç kaybımız yok yine alkis:) dance:) yuppi:) okey:) halayy:)

    Ahmet Yildiz
    Participant

    [img]https://[/img]Am mai luat lecții private de la proprietarul unei instituții mari. Când am dat examenul, eram oficial în întuneric. Am văzut că nu am învățat nimic, aș fi în favoarea banilor pe care i-am dat sau mi-aș arde timpul departe de soție pentru timpul pierdut. Apoi am căutat multe cursuri și mi s-a rănit gura o dată. Am găsit Elif Hoca cu cercetările mele în afara paginilor formularului în GERMAN. După prima lecție, eram sigură că mă aflam în locul potrivit. Când am dat examenul, mi-a venit atât de ușor, chiar mi-am spus un examen copilăresc pentru că am înțeles totul și am vorbit. Credeți-l, profesorul va arăta calea, profesorul va da tactica corectă de învățare și veți lucra. De aceea îl chem pe profesorul Elif Hocama în secțiunea de vorbire, doi dintre profesorii de la examen vorbeau germană între ei. I-am înțeles pe toți, astfel încât să nu ne înțeleagă și chiar și ei au fost surprinși. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    Ahmet Yildiz
    Participant

    [img]https://[/img]Am mai luat lecții private de la proprietarul unei instituții mari. Când am dat examenul, eram oficial în întuneric. Am văzut că nu am învățat nimic, aș fi în favoarea banilor pe care i-am dat sau mi-aș arde timpul departe de soție pentru timpul pierdut. Apoi am căutat multe cursuri și mi s-a rănit gura o dată. Am găsit Elif Hoca cu cercetările mele în afara paginilor formularului în GERMAN. După prima lecție, eram sigură că mă aflam în locul potrivit. Când am dat examenul, mi-a venit atât de ușor, chiar mi-am spus un examen copilăresc pentru că am înțeles totul și am vorbit. Credeți-l, profesorul va arăta calea, profesorul va da tactica corectă de învățare și veți lucra. De aceea îl chem pe profesorul Elif Hocama în secțiunea de vorbire, doi dintre profesorii de la examen vorbeau germană între ei. I-am înțeles pe toți, astfel încât să nu ne înțeleagă și chiar și ei au fost surprinși. :) Almancax danda çok yararlandık hazırlanırken Allah razı olsun kendilerinden. NETALMANCA Elif hocam Allah razı olsun senden. Bugün sınav sonucum geldi elime 83 aldım. Buraya yazayımki arayış içinde olan arkadaşlar sonunda bi Allah Razı olsun deseniz yeter sonuçta hepimiz aynı amaç için kursa gidiyoz. şimdiden başarılar diliyorum. alkis:) alkis:) alkis:) sonrada Türkiyeye böyle  halayy:) halayy:) halayy:) sallayın. Bitanesin sen Elif hocam

    Hikmetkilickan
    Participant

    Eram cineva care regretase să merg la o instituție renumită înainte. De asemenea, recomand profesorului meu și doamnei Elif celor care doresc să învețe limba germană, în special celor care se gândesc să se pregătească pentru examenul de reîntregire a familiei! ..
    Este un profesor foarte bine echipat și expert.Nu vinde vise ca celelalte cursuri, ești întotdeauna alături de tine și înveți cu adevărat limba germană.
    Daha önce Almanca bilememe rağmen tek seferde yüksek puanla geçmemizde çok yardımcı oldu… Sadece dediklerini harfiyen yapın yeterli diyorum….
    Este, de asemenea, un mare avantaj că este sincer și cu sânge cald și că se roagă constant pentru tine! ..
    Doresc succes tuturor, vă sugerez să alegeți Elif GÖRGÜLÜYÜ fără să vă gândiți la asta.
    Am ajuns la ELiF HAnima mulțumită lui GERMAN. Mulțumesc. Oficialii GERMAN vă mulțumesc pentru CD-uri.

    netalman de
    Participant

    23 decembrie 2011 Rezultatele examenului Goethe Institut:

    Ordinul legendar

    91. Hikmet Kilickan XNUMX
    82. Mustafa Kadi XNUMX
    74. Memduh Gungor
    Can Dogan 81
    Gokhan Örs 82
    Balama Buse 86

    Vă felicit pe toți din toată inima și vă mulțumesc pentru munca depusă.

    erman_bdr
    Participant

    Sunt printre cei care au luat lecții de la profesorul meu. Voi spune că poți avea încredere în Net German orbește. Aș vrea să nu se fi terminat cursul. :) Not : Kim yiyo lan bu mandalinaları?  yuppi:)

    netalman de
    Participant

    :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha: :haha:

    Dragul meu, m-ai făcut să râd din nou. Fie ca și Allah să fie mulțumit de tine, sunt foarte bucuros să te cunosc.
     

    Prietenul nu a menționat-o, dar o voi scrie Rezultatul examenului Goethe Institut A1: 85
    Felicitări din nou.

    tymnn
    Participant

    scuzați-mă prieteni, dar exagerați. În ochii mei, omul care înțelege despre ce vorbesc profesorii la examen este la un nivel pentru a obține un scor complet. Uită-te la contradicție: chiar am înțeles profesorii, dar am primit 80. În plus, durerea mizelor făcute de profesorii noștri care predau doar prin memorare devine mai severă aici. fără timp trecut, fără conjuncții. Nu există präpositionen. milă de banii pe care îi primești.

    guru
    Participant

    dar în cursul a1, timpul trecut și conjuncțiile nu sunt utilizate oricum, aceasta este etapa următoare.

Se afișează 13 răspunsuri - de la 1 la 13 (13 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.