Permis de conducere și probeit

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Feneristt
    Participant

    Salut prieteni, Am o întrebare a fost de gând să fie, am prins radarul că acum trei săptămâni pe autostradă, o scrisoare a venit la mine, așa că m-am dus cu 3 de drum Cubic 100, mă întrebam că un ani de curcan meu acolo au permisul de conducere, vin în Germania, am schimbat, sau nu am probeseit meu, pentru că este deja licența mea Vreau să învăț dacă sunt scutit, aș fi foarte fericit dacă puteți oferi informații despre acest subiect.

    fuk_xnumx
    Participant

    nu aveți probezeit, nu vă faceți griji că veți da o licență, dar 1 lună

    yenicerixnumx
    Participant

    Salut prieteni, Am o întrebare a fost de gând să fie, am prins radarul că acum trei săptămâni pe autostradă, o scrisoare a venit la mine, așa că m-am dus cu 3 de drum Cubic 100, mă întrebam că un ani de curcan meu acolo au permisul de conducere, vin în Germania, am schimbat, sau nu am probeseit meu, pentru că este deja licența mea Vreau să învăț dacă sunt scutit, aș fi foarte fericit dacă puteți oferi informații despre acest subiect.

    Nu există probezeită. Conform catalogului, interiorortsdaysan are 200 de penalități, 2 puncte și permis de conducere de 1 lună.
    außerorts dayan 160 euro penalizare 2 puncte permis lunar de conducere.

Se afișează 2 răspunsuri - de la 1 la 2 (2 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.