Dicționarul electronic Dotări talentați

> Forumuri > Știri și anunțuri despre produsele și serviciile Almancax > Dicționarul electronic Dotări talentați

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    MuhaяяeM
    Participant
    Un alt test premiat de la almancax!

    Chestionar premiat cu dicționar electronic

    Participarea la concursul de chestionare premiat pentru dicționarul electronic va începe vineri seara la ora 01.02.2013:23, 30 (în această seară) și se va încheia la ora 02.02.2013:20 sâmbătă, 00 (mâine seară). Concursul poate fi doar intrați între aceste ore. Concurenții se pot înscrie în partea de sus a paginii. Aceștia vor putea intra în competiție făcând clic pe butonul „Concurs de chestionare” din meniul lateral și selectând din pagină Dicționarul electronic Concurs de chestionare premiat. care se deschide.
    În concurs vor fi un total de 20 de întrebări, întrebările au fost alese din diferite subiecte, amestecate.
    Concursul poate fi înscris o singură dată, chiar dacă concursul este întrerupt ca urmare a unei întreruperi de curent, a unor probleme de conexiune la internet, nu va exista o a doua oportunitate de intrare.
    Un concurent nu are voie să se înregistreze și să participe la forum cu nume diferite de membri și abuzuri similare.
    Concurentul (mai exact, concurentul care face cel mai mult corect) în lista de puncte care urmează să fie eliberate de la sfârșitul competiției este considerat câștigător.
    Dacă există mai mulți concurenți cu cel mai mare scor (cu cel mai corect număr), atunci vor fi verificate timpii competiției și cel care a finalizat testul în cel mai scurt timp va fi considerat primul. punctele vor fi considerate primele.
    Punctele primite de toți concurenții care participă la testul premiat vor fi adăugate automat la scorurile de pe piață la sfârșitul concursului.
    Notă: Pentru a participa la acest concurs, trebuie să fiți membru al Almancax timp de cel puțin 10 zile.
    Fiecare întrebare valorează 250 de puncte și va fi transferată în astfel de puncte de piață. De exemplu, 10 de puncte de piață vor fi adăugate unui concurent care face 2500 corecte la finalul competiției.

    Toate cheltuielile din timpul livrării premiului către concurent vor fi acoperite de almancax.

    394-firsat-electronic-sozluk-6-language-translation-105457302.jpg

    Premiu: Dicționar electronic în 6 limbi

    Conținutul pachetului: Dicționar electronic, Manual de utilizare, Baterie

    Peste 6 de cuvinte în 60.000 limbi, engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă, turcă.

    Oferă o utilizare de 20 de ori mai rapidă decât dicționarul normal.

    Crește viteza copiilor școlari în lecțiile de germană și engleză.

    Vă salvează în momentele dificile când sunteți blocat în timp ce călătoriți în străinătate, chiar dacă nu vorbiți germana sau engleza.

    6 de cuvinte în 10.000 limbi (60.000 de cuvinte în total) engleză, germană, franceză, italiană, spaniolă, turcă.

    Ceas mondial, Convertor valutar, Calculator, Ceas, Alarmă, Ecran LCD mare, Design mic și ușor.

    Durata de utilizare a bateriei de până la 6 luni până la 12 luni, în funcție de intensitatea utilizării.

    MuhaяяeM
    Participant

    Așa cum am menționat în mesajul meu de mai sus, concursul nostru s-a încheiat pe 02.02.2013 la ora 20:00, iar primul nostru membru fuk_18 a fost.
    Felicitări pentru fuk_20 care a venit primul răspunzând corect la 16 din cele 18 de întrebări.
    Punctele primite de prietenii care au participat la concurs au fost încărcate în conturile lor ca puncte de piață.
    Vă mulțumesc pentru atenție.

    Reyyan la
    Participant

    Am ratat data concursului. Insha'Allah data viitoare. De asemenea, îl felicit pe prietenul nostru câștigător

    Roye
    Participant

    Yaaaaa mi-a spus și orizontul, dar astăzi am realizat locul competiției :(  Am făcut-o bine, voi plânge acum :)

    MuhaяяeM
    Participant

    Nu vă faceți griji, competițiile noastre vor continua :)

    Roye
    Participant

    te așteptăm cu nerăbdare :)

Se afișează 5 răspunsuri - de la 1 la 5 (5 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.