Soția mea a depus o petiție falsă

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Valuec
    Participant

    După cum știți, am deschis un subiect înainte. 3 ani și 4 luni eu și soția mea am trăit sub același acoperiș conflicte și tulburări severe după 1 săptămână înainte de a pleca de acasă, m-am întors în Turcia. Soția mea a mers la ausländeramt două zile mai târziu și s-a plâns de mine. Au spus că și-au încheiat timpul cu tine și au câștigat o sesiune independentă. Pe de altă parte, el a atacat și a depus o petiție falsă. Se presupune că am golit întregul cont bancar și am fugit etc. etc. Acum am bilet pentru vineri, de data aceasta am cumpărat un bilet nu pentru acel oraș, ci pentru orașul în care locuiește vărul meu. Voi primi un loc de muncă în Germania cu aeroportul cu aceste informații false? Am deja sesiuni până în 2022.

    fuk_xnumx
    Participant

    Dacă s-ar fi plâns la poliție, bineînțeles că te-ar lua la intrarea în aeroport și te vor întreba.

    Valuec
    Participant

    Dacă s-ar fi plâns la poliție, bineînțeles că te-ar lua la intrarea în aeroport și te vor întreba.

    Niciunul dintre ei nu este real  ;) pot arăta kontoauszuge. 😉

    fără inimă
    Participant

    Și pentru numele lui Dumnezeu nu înțelegeți soții care s-au căsătorit cu următorul curcan pentru a se umili prin scufundare :) mare. Sunt șanse să aveți un card de partener, să retrageți bani, să zicem. Nu există posibilitatea ca soția ta să retragă banii. Există vreun obstacol în acest sens? Nu trebuie să vă fie frică, el nu a putut găsi ceea ce spera în șoarecele blocat din apartamentul străin acum încearcă fiecare lucru urât, nu ezitați, fiți confortabil, nu vor exista probleme la aeroport, nu ai omorât un bărbat. :)

    Valuec
    Participant

    Și pentru numele lui Dumnezeu nu înțelegeți soții care s-au căsătorit cu următorul curcan pentru a se umili prin scufundare :) mare. Sunt șanse să aveți un card de partener, să retrageți bani, să zicem. Nu există posibilitatea ca soția ta să retragă banii. Există vreun obstacol în acest sens? Nu trebuie să vă fie frică, el nu a putut găsi ceea ce spera în șoarecele blocat din apartamentul străin acum încearcă fiecare lucru urât, nu ezitați, fiți confortabil, nu vor exista probleme la aeroport, nu ai omorât un bărbat. :)

    Da, am avut un card de partener. Salariul pentru amândoi venea la acel cec. Deci nu are nimic de făcut 😂 Pot dovedi o minciună completă. Prietenii săi au dat deja această idee.

    Zuzudur
    Participant

    Bună ziua prieteni, am trimis un e-mail la consulat despre viză, soția mea s-a dus la biroul străinilor, documentele mele nu au fost trimise Informațiile despre interviu au fost făcute în Germania pe 25 noiembrie, e-mailul este trimis în 6 la 12 săptămâni și viza dvs. este examinată. :) slujba mea a rămas după noul an

    fără inimă
    Participant

    Atacă chiar acum pentru că se supără, dar nu poate face nimic. În Germania, prietenii care știu atât de mult își dau astfel de prostii în minte :)

Se afișează 6 răspunsuri - de la 1 la 6 (6 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.