Datoria de execuție creează o problemă de viză?

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Atasa
    Participant

    Buna prieteni,

    Am un împrumut și o datorie cu cardul de credit către bancă a fost transferată la executarea problemei datoriei de reuniune a familiei Visa mă întreb?

    30 septembrie Am făcut o cerere miercuri, sucursala străinilor s-a aflat aici, am trimis documentele peste tranzacție și mi-a spus că mă tem că problema va fi deschisă în datorii din cauza informațiilor legate de subiect, dacă mă bucur că sunt fericit să informez.

    Servitoare
    Participant

    Bună ziua,
    În cazul datoriilor și datoriilor față de bancă, nu va exista nicio problemă decât dacă bancul va impune interdicția de ieșire din străinătate. Cu toate acestea, dacă datorați guvernului, veți avea probleme precum datoriile fiscale ș.a. În afară de aceasta, în Turcia Fără a conecta datoria de stat în Germania, știu. Am făcut multe cercetări. Niciodată n-am avut nicio problemă înainte de a primi viză turistică atunci când datorez.

    ysmnxnumx
    Participant

    Dacă nu aveți o interdicție din străinătate, cred că nu se va întâmpla nimic. Unul dintre prietenii mei avea o datorie de 10 mii TL. A venit săptămâna trecută, puteți plăti datoriile vizelor dvs. din străinătate. Dar plătit și când vameșii te trag deoparte, nu vii în Turcia.

    Servitoare
    Participant

    Este învățat de la agențiile de aplicare a legii.
    Desigur, nu știu următorul proces. Sper să nu fie probleme.

    Atasa
    Participant

    Nu am nicio datorie fiscală față de stat, așa cum am spus că datorez băncii pe care le-au dat-o acum 2 săptămâni

    Servitoare
    Participant

    Nu-ți fie teamă dacă nu au active. Vor suna doar la avocatura și îi vor deranja.

Se afișează 5 răspunsuri - de la 1 la 5 (5 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.