Vă interesează să învățați germană și să treceți imediat examenul A1?

> Forumuri > Cursuri combinate familiale germane și germane A1 > Vă interesează să învățați germană și să treceți imediat examenul A1?

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    memduh
    Participant

    Bună, băieți, acesta este Memduh GÜNGÖR.

    Locuiesc în districtul Beylikdüzü din Istanbul. Pe Elif Hoca l-am cunoscut acum 2 luni prin Almancax. Am luat interviuri cu multe cursuri, dar niciunul nu mi s-a părut sincer. Succesele sale explică deja cât de simplă este educația pe care o oferă. După lungi discuții, am început să iau lecții de la doamna Elif și am susținut examenul A23 pe 2011 decembrie 1. Rezultatele au venit ieri și acum 2 luni, deși nu știam nici măcar câteva cuvinte de germană, am reușit să obțin 74 de puncte la un singur examen. Profesorul Elif dă o lecție atât de bună încât este memorabilă și are, de asemenea, resurse și date foarte bune. În aceeași ordine de idei, oferă o educație complet didactică, nu una de învățare prin memorie. Distanța dintre casa mea și locul unde am luat lecțiile este de 2,5 - 3 ore, iar de fiecare dată am călătorit cu mijloacele de transport în comun 6 ore dus-întors. Am spus LĂSAȚI CALEA SĂ FIE LUNG DACĂ TIMPUL VA LUNGI și cu siguranță am făcut-o bine. MULȚUMESC PROFESOR, MULȚUMESC GERMAN... Cei care caută un curs la Istanbul, nu rătăcesc degeaba, profesor Elif, există un singur educator pe această temă și nu cunosc nici un alt educator.

    Dovezile vizuale sunt mai jos. (A fost primul meu examen și credeți-mă, eram foarte neliniștită, nu aveam pregătire până acum. Mulțumită profesorului meu Elif, frica mi-a dispărut și am reușit. Nu era doar profesor, ci și sora noastră.
    ONE SHOT FULL HIT ,,,,,

    a1.jpg

    mutim2
    Participant

    Publicitate robustă pentru elif hoca :)

    memduh
    Participant

    Nu e reclamă, frate, crede-mă, faptele sunt scrise. Am primit instruire de la el personal. Dumnezeu să fie mulțumit de profesoara mea și de sora mea, nu-mi cruțăm rugăciunile, mai ales în ziua examenului, erau mulți oameni care făcuseră cursuri de la instituții mari și le-au urmat pentru a treia oară. Aproape că am rămas cu profesori în comparație cu cei care pretind că au primit cea mai bună educație....

    mutim2
    Participant

    E adevărat, prietene, cât de fericit ești... sper să întâlnești mereu oameni frumoși după inima ta..

    netalman de
    Participant

    Bună ziua,

    Nu am putut rezista pentru că numele meu a fost trecut, am vrut să scriu. :) Mai degrabă decât reclama mea, acești prieteni care vor veni încearcă să-i mulțumească lui almancax în acest fel, deoarece provin din almancax și - toată lumea care trăiește știe - această perioadă este într-adevăr o perioadă foarte dificilă și supărătoare și oamenii pot înțelege doar culoarea operei după urmând un curs și susținând un examen. Încearcă doar să se ajute reciproc, astfel încât să nu greșească.

    Cred că dacă este cineva căruia trebuie mulțumit aici, este oficialii Germanax, care au fost cu noi cu totul de dragul lui Dumnezeu, fără să caute niciun beneficiu de la nimeni, inclusiv de la mine. Chiar nu am făcut multe, mi-am făcut doar datoria. Acesta este cel corect. Aceasta este o platformă în care toți, profesori și studenți, se pot beneficia și se pot ajuta reciproc. Dumnezeu să binecuvânteze pe toți cei care au contribuit. Salutări și salutări…

    mutim2
    Participant

    Bună ziua,

    Nu am putut rezista pentru că numele meu a fost trecut, am vrut să scriu. :) Mai degrabă decât reclama mea, acești prieteni care vor veni încearcă să-i mulțumească lui almancax în acest fel, deoarece provin din almancax și - toată lumea care trăiește știe - această perioadă este într-adevăr o perioadă foarte dificilă și supărătoare și oamenii pot înțelege doar culoarea operei după urmând un curs și susținând un examen. Încearcă doar să se ajute reciproc, astfel încât să nu greșească.

    Cred că dacă este cineva căruia trebuie mulțumit aici, este oficialii Germanax, care au fost cu noi cu totul de dragul lui Dumnezeu, fără să caute niciun beneficiu de la nimeni, inclusiv de la mine. Chiar nu am făcut multe, mi-am făcut doar datoria. Acesta este cel corect. Aceasta este o platformă în care toți, profesori și studenți, se pot beneficia și se pot ajuta reciproc. Dumnezeu să binecuvânteze pe toți cei care au contribuit. Salutări și salutări…

    Datorită acestui fapt, am aflat cine ești în profesorul nostru Elif, îți doresc succes ..

    netalman de
    Participant

    Danke schön.  :)  Dumnezeu sa te binecuvanteze.

    fotoademxnumx
    Participant

    Profesoara Elif, ma bucur ca am venit la dumneavoastra datorita acestui site si am avut placerea sa-l trec dintr-o singura miscare, desi nu stiu nicio germana.Dumnezeu sa va binecuvanteze si germana.Ma bucur ca va recomand profesoara mea Elif, pe care am recomandat-o altor prieteni de aici și care a reușit chiar eu cursul dintr-o dată, atât financiar, cât și spiritual.

      examinați data 01.20.2012
        rezultat: 83
    Cu respect pentru Adam Demir

    guru
    Participant

    Cum de am finalizat cursul în 4 săptămâni cu succes? Ne pare rău, dar chiar și pe site-ul dvs. web nu scrie unde este cursul. nu sunteți de încredere. pur publicitate.

    netalman de
    Participant

    AM Dovedit cu certificatele pe care am fost de încredere DE ANI, CLASELE ÎNALTE PRIMITE ÎN EXAMEN ȘI NICI UN STUDENT RĂMÂNIT ÎN EXAMEN.

    Motivul pentru care am scris adresa noastră este că am ajuns la toate în TURCIA, NU ÎN REGIUNEA SUNTEM NUMAI.

    DACĂ ACESTA NU VINE LA VOI, NE PUTEȚI CEREA LA AUTORITĂȚILE SITE-ULUI PE CARE SUNTEȚI AICI ÎN -GERMANCAX!

    MuhaяяeM
    Participant

    Cum de am finalizat cursul în 4 săptămâni cu succes? Ne pare rău, dar chiar și pe site-ul dvs. web nu scrie unde este cursul. nu sunteți de încredere. pur publicitate.

    Din statistici este evident că nu există niciun student care să nu fi reușit până acum examenul A1.

    guru
    Participant

    Dacă suntem logici, nicio garanție de succes 100% nu poate fi oferită nicăieri în lume. Cum de fiecare cursant trece examenul? Încă nu există nici măcar o adresă pe site. Scrie transport cu un singur vehicul, dar locul specificat este Göztepe. mă întreb cum să ajungă =)

    dielosch
    Participant

    Unde este administratorul Muharrem? Puteți oferi informații despre acest curs?

    MuhaяяeM
    Participant

    Dacă suntem logici, nicio garanție de succes 100% nu poate fi oferită nicăieri în lume. Cum de fiecare cursant trece examenul? Încă nu există nici măcar o adresă pe site. Scrie transport cu un singur vehicul, dar locul specificat este Göztepe. mă întreb cum să ajungă =)

    Se oferă sută la sută garanție de succes, rata de succes este evidentă. Comentariile sunt evidente.
    Depinde de tine dacă ai reputație sau nu.

    MuhaяяeM
    Participant

    Unde este administratorul Muharrem? Puteți oferi informații despre acest curs?

    Bună ziua dielosch, ai lipsit de mult, bine ai venit pe forum. :)
    Cursul de germană din Istanbul aparține profesorului nostru, Elif, unul dintre instructorii almancax, și are o rată de succes foarte mare. :)

    guru
    Participant

    Cred că acest site are un acord cu doamna Elif, nu mai înțeleg. M-am întâlnit deja cu elif lady vineri. Site-ul dvs. a fost într-o stare complet diferită chiar vineri. De ce ar trebui să apelez la calea detaliată. Doamna Ustellik Elif a spus la telefon că am un birou. Am sunat la institutul goethe, nici ei nu cunosc un astfel de loc. Deci nu vorbesc despre cercetări pe care eu

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (20 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.