Curs de examen de reîntregire a familiei A1 germană la Istanbul

> Forumuri > Cursuri combinate familiale germane și germane A1 > Curs de examen de reîntregire a familiei A1 germană la Istanbul

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    MuhaяяeM
    Participant

    STIMATI MEMBRI ȘI VIZITATORI, CA ECHIPA ALMANCAX, VĂ ASIGURĂM ANI ÎN EDUCAȚIA GERMANĂ ȘI VIZA GERMANIEI, PASAPORTUL, EXAMENUL A1, REUNIFICAREA FAMILIEI, EDUCAȚIA ÎN GERMANIA, CELE MAI BUNE.

    Dragi prieteni, cercetare făcută conform rezultatelor A1 EXAMEN 80% DIN EXAMENUL PRIMĂ intrare în KAZANAMIYOR.Y Cercetarea făcută conform rezultatului în TURCIA în mod corespunzător A1 EXAMEN PREPARAT PRIN CURS NUMĂR DE NUMĂR DE NEDURĂTORI PENTRU DEZİLA. DE ÎNCERCĂ CURSURILE PENTRU un prieten NEFELICITAT TREI CINCI MODELE DE VORBIRE SUNT EZBERLITE ȘI TRIMITEȚI. NIMENI NU POATE OBȚINE REMUNERAREA BANILOR DATI CURSULUI, CURSUL SE ÎNCHEIE FĂRĂ ÎNVĂȚAREA GERMANULUI.

    ACESTE TIPURI DE EVENIMENTE AU TRĂIT EXTREM ÎN TURCIA ȘI PUTEȚI VEDEA ZECI DE EXEMPLE ÎN FORUMURILE NOASTRE.

    DE aceea, PUTEȚI DISTRIBUI AICI CURSURILE BUNE GERMANE PE CARE ÎL ȘTIȚI.

    zilanxnumx
    Participant

    Bună ziua. Informații generale pentru Germania. Aș dori să întreb pentru Austria. Mă bucur dacă răspundeți. Mă bucur dacă răspundeți. Am avut reuniune de familie pentru Viena. Au trecut 13 luni. Dosarul nostru la poliție a fost investigând prima căsătorie de la locul meu de muncă. Au fost intervievați pentru prima dată când s-au căsătorit și procurorul a oprit ancheta în decembrie. Puneți întrebări, așteptați-o, vom refuza, au spus ei, au trecut 7 săptămâni, orice înștiințare a venit acum, dacă această momeală a poliției, dacă un astfel de set, nu ar fi respins, așteptăm totuși un răspuns.

Se afișează 1 răspuns (1 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.