ajutor important

> Forumuri > Cafe almancax > ajutor important

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    alperave la
    Participant

    Există prieteni slm în Germania curcan flori în stil vechi și cadourile vor fi ceva pentru site-urile mele

    YAMANEF la
    Participant

    Precum ce ? Deci este cu ridicata sau cu amănuntul? Va fi live? sunt un milion? Lasă-mă să te ajut dacă îmi spui exact ce cauți

    alperave la
    Participant

    logodnica mea este acolo, așa că caut un site care să trimită flori în direct

    yenicerixnumx
    Participant

    Merhaba

    https://www.floraprima.de/?gclid=CNb_yKGi3dACFQaVGwodYMACGQ  Am mai folosit site-ul. Au fost expediate fără probleme. Sper să vă ajute. Doar fiți atenți la timpii de expediere pentru a ajunge la timp. 

    profund

    erddinc
    Participant

    SA în Turcia prin încrucișarea siglei galbene Interflora any
    O puteți face de la florărie, dar și online pe site. Interflora Turcia, Flori, Florărie, Comandarea florilor? Eu, în străinătate ??? Floare, internațional? Flori, Buchete de trandafiri, Online, Ziua Mamei Această companie oferă servicii internaționale în întreaga lume. Sper că am ajutat. Ar fi un avantaj să-i dai cu cel puțin 3 zile înainte. :)

Se afișează 4 răspunsuri - de la 1 la 4 (4 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.