Campania gratuită a cardurilor germane de vocabular a început

< Forumuri < Știri și anunțuri despre produsele și serviciile Almancax < Campania gratuită a cardurilor germane de vocabular a început

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    MuhaяяeM
    Participant
    ACTUALIZARE: CAMPANIA NOSTRĂ GRATUITĂ DE SET DE ÎNTREȚINERE GERMANĂ ESTE FINALIZATĂ ȘI VĂ MULȚUMIM PENTRU ATENȚIA INTENȚĂ A TUTUROR MEMBRILOR ȘI VIZITATORILOR NOASTRE.
    PRODUSELE NOASTRE SUNT OFERITE PENTRU VÂNZARE ȘI PUTEȚI DEȚINE PRODUSELE NOASTRE PLĂTIND UN PREȚ CU MĂRimea VALORII DE PIAȚĂ.

    şoc! şoc! şoc!

    CE NU S-A ASCULTAT! NU A VAZUT! NU LI SE ACORDĂ!

    O ALTĂ PROMOȚIE ÎNFRĂTĂTORĂ DE PE CEL MAI GRATUIT SITE WEB!

    După cum se știe, am trimis gratuit DVD-ul EDUCAȚIE german, care este cel mai dorit produs din sondajul pe care l-am organizat în ultimele luni, gratuit timp de aproximativ 2 luni.
    Acum suntem încântați să vă prezentăm produsul, GERMAN WORD CARDS, care ocupă locul al doilea printre cele mai dorite produse din sondajul nostru și anunțăm numele campaniei noastre:

    NU VOR ÎNVĂȚA DE LA GERMAN!
    DVD EDUCAȚIE GERMANĂ DILEYENE
    CARTE DE CUVINTE GERMAN DİLEYENE
    AMÂND LA DORINȚĂ
    TOTAL GRATUIT
    LIVRARE DE LA VOI
    PRODUSE DE LA NOI

    Caracteristicile cardurilor noastre germane:

    1. Spre deosebire de cardurile de cuvinte de pe piață, articolele sunt scrise cu caractere foarte mari, este foarte ușor de citit.
    2. Fiecare carte are 10-14 cuvinte pe o parte, cărțile sunt înainte și înapoi, există 23 de cărți în total. Peste 600 de cuvinte sunt date cu plural și articole. De asemenea, se adaugă 60 de modele de vorbire germană.
    3. Acestea sunt cuvintele pe care trebuie să le cunoască cei care se pregătesc pentru examenul A1.
    4. Sunt cele mai folosite cuvinte din viața de zi cu zi.
    5. Cardurile sunt acoperite cu celofan, este dificil de rupt și de purtat.
    6. Dimensiunea cărții de vizită, ușor de transportat.

    Mai jos sunt imagini ale unor cărți, numărul de cărți care trebuie trimise este de 20, există aproximativ 600 de cuvinte.
    Cuvintele sunt date cu pluralele și articolele lor.

    Imagini de pe DVD-uri și flashcards germane:


    german-set-1.jpg

    german-set-2.jpg

    german-set-3.jpg

    german-set-4.jpg

    CARTELE NOASTRE CU CUVINTE GERMANE au început să fie trimise odată cu DVD-ul DE EDUCAȚIE GERMANĂ.
    Pe măsură ce numărul produselor crește, NU ESTE POSIBIL DE A MĂRI TAXA DE TRANSPORT, taxa de transport NU S-A MODIFICAT, este între 7 și 9 TL în funcție de orașe, ca de obicei.

    Vă mulțumim pentru interesul dvs. față de site-ul de educație german Almancax și produsele almancax.

    gokhan.gzl
    Participant

    Aș dori să mulțumesc administratorilor site-ului almacax pentru că au dat DVD-ul încărcăturii fără a aștepta o ieșire. Voi găsi un singur obiect mai mic în încărcătura care mi-a fost trimisă și, dacă nu cer cărțile kelim, conducătorii noștri ni le pot livra?
    O zi bună

    MuhaяяeM
    Participant

    Întrucât cardurile noastre word au început să fie distribuite începând de luni, cei care au solicitat DVD-uri nu au putut fi trimise înainte de această dată, au fost trimise doar DVD-uri.
    Desigur, putem trimite și cardurile, cu condiția să plătiți taxa de transport.

    netalman de
    Participant

    Bună ziua,

    La fel ca toate serviciile pe care le-ați oferit gratuit până acum, aceste noi carduri vor fi foarte, foarte utile pentru cei care doresc să învețe limba germană, iar munca lor va fi mult mai ușoară în timp ce se pregătesc pentru examene. Dumnezeu sa te binecuvanteze. Vă dorim succes continuu.

    saalesc
    Participant

    DVD-ul a sosit astăzi. Mulțumim angajaților Almanx

    tati81
    Participant

    In primul rand buna treaba ,produsul a sosit de azi .Produsul este bun ,dar este o problema .Este necesar sa se informeze exact cumparatorii.S-a declarat o suma de 7 - 9 TL referitor la taxa de transport.I bănuiam că taxa era mare pentru că l-am trimis prin PTT cargo înainte.Așa a ieșit, l-am întrebat pe ofițer de ce este atât de mare și până la urmă nici măcar nu a fost 1 desi.Ce mi s-a spus a fost pretul produsului in interior + taxa de transport.Cred ca ar fi mai eficient daca produsul nu ar fi gratuit dar la un pret mic.Scopul meu este sa informez oamenii.

    Îmi doresc ca studiile dvs. să fie continue, salutări, muncă bună

    MuhaяяeM
    Participant

    Bună ziua, am mai făcut câteva afirmații cu privire la acest subiect, să o facem din nou.
    În primul rând, aș dori să vă informez despre următoarele: Există 2 metode de expediere, prima este EXPEDITOR MARFĂ PLĂTITĂ'oprește-te și al doilea MARFĂ DE PLATĂ A CUMPĂRĂTORULUI'Stop.
    Expedierea plătită a expeditorului este întotdeauna mai ieftină decât oriunde, cred că expediați mărfuri plătite în avans, probabil că v-ați trimis de la PTT, trimiteți marfă de la PTT și taxele pe care le plătiți pe măsură ce mergeți (adică SENDER PAY CARGO) este în prezent 4 ori oriunde în Turcia În MARFĂ DE PLATĂ SENDER, operațiunile sunt simple, plătiți taxa și trimiteți marfa oriunde doriți.

    DAR operațiunile de mărfuri plătibile ale cumpărătorului sunt diferite. În special PTT Cargo efectuează tranzacții diferite față de alte companii de marfă cu plata destinatarului, adică PLATA COPIEI PĂRȚILOR. De exemplu, puteți merge la compania de marfă xxx și puteți trimite o marfă cu plata cumpărătorului fără taxe. ia taxa de transport de la cumpărător.
    Dar PTT Cargo nu este așa, PTT Cargo ia în considerare posibilitatea cumpărătorului să nu plătească taxa de transport și vă spune acest lucru atunci când trimite CUMPĂRĂTORUL CARGO PĂTIT: „Taxa de expediere o dați în avans, atunci când livrăm marfa, colectăm taxa de la cumpărător și o transferăm către dvs.” spune el și adaugă: “Atunci când transferăm taxa de marfă pe care o primim de la destinatar către dvs., colectăm și costul transferului de bani, deoarece primim banii de marfă de la destinatar, această tranzacție intră în categoria de colectare de la ușă la ușă și, de asemenea, percepem o taxă fixă..” spune.
    Prin urmare, atunci când trimitem marfa, plătim taxa de marfă în avans, apoi taxa primită de la cumpărător este transferată în conturile noastre, costul transferului de bani și costurile menționate mai sus sunt reflectate și cumpărătorului și spunem deja că TAXA DE MARFĂ va fi de 8-9 TL pentru toți vizitatorii noștri înainte de a comanda.
    Acum veți spune: „Dacă este cazul, de ce nu expediați cu alte companii?” Am contactat și alte companii, dar am primit un răspuns negativ, deoarece alte companii nu se garantează ca PTT, ei spun „nu putem trimite mii de mărfuri în fiecare lună PLATITE DE CUMPARATOR”, pentru că nimeni nu poate garanta acceptarea acestor mărfuri. Marfurile neacceptate revin companiei de marfă ca pierdere.
    Drept urmare, deși uneori avem probleme, deoarece aceasta este cea mai ieftină și singură metodă pentru vizitatorii noștri, trimitem marfă în acest fel.

    bernaca
    Participant

    Bună ziua,

    Mai cumpărasem un CD și acum vreau să cumpăr Flashcards germane. Cum pot aplica? Ma poti ajuta?

    Mulțumesc,

    meetal
    Participant

    Și eu îl vreau, cum îl pot comanda?

    3,14
    Participant

    –> Cât costă DVD-urile și cardurile? S-ar putea să am prieteni care doresc să contribuie și să beneficieze.

    –> Preturile sunt scrise si in sub-teme. Costul de a fi inactiv mult timp... :'(

Se afișează 9 răspunsuri - de la 1 la 9 (9 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.