Campania de pregătire germană gratuită se termină

> Forumuri > Știri și anunțuri despre produsele și serviciile Almancax > Campania de pregătire germană gratuită se termină

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    MuhaяяeM
    Participant

    Dragi membri și vizitatori, campaniile noastre de livrare gratuită de produse, pe care le desfășurăm de aproximativ 2 ani, s-au încheiat.
    Dorim să mulțumim tuturor celor care s-au arătat interesați de produsele noastre.

    Setul nostru de educație germană, care constă dintr-un DVD de educație germană cu o capacitate de 7 CD-uri și 23 de cărți de cuvinte germane (600 de cuvinte și 60 de modele de vorbire), este oferit spre vânzare mult sub prețul pieței, iar membrii și vizitatorii noștri vor putea avea setul nostru plătind mult sub valoarea de piață. În acest moment, doar opțiunea de plată de la ușă este disponibilă și sistemele de plată alternative vor fi activate foarte curând.

    Noile noastre produse sunt în prezent în curs de pregătire și vă vom prezenta foarte curând campanii și produse extraordinare.

    cu sinceritate

    3,14
    Participant

    –> Când spuneți plată alternativă foarte curând, cât de curând, domnule Muharrem? :) Sunt foarte curios de noile DVD-uri. Pe cele anterioare le-am dat deja mătușii. sunt victimizat??? ;D

    –> Cred că ar trebui să-mi fac un obicei să mă gândesc de câteva ori înainte de a trimite un mesaj. :-X

    Cemalettin
    Participant

    Salutări domnule Muharrem, aș aprecia dacă ați putea să mă contactați, aceasta este adresa mea de e-mail.  cemalettin_karabas@hotmail.com 

Se afișează 2 răspunsuri - de la 1 la 2 (2 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.