Au spus că nu trebuie să lucrezi, dar va fi o problemă?

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    paradisul meu
    Participant

    ben alman vatandasiyim aile birlesimi icin yabancilar polisine sordum calismana gerek yok okurkende getirebilirsin dediler son dakikada bisey cikmaz demi arkadaslar? ???

    c3t1n
    Participant

    banada aynisini dediler cikacagini sanmiyorum bakalim bu hafta beni cagiracaklarmi belgeler islemdeydi gecen hafta boyu…

    paradisul meu
    Participant

    ce documente ai trimis la curcan, soția mea se va ocupa de toate de aici, nici măcar nu am nevoie să cumpăr o casă de aici, îmi poate arăta acasă la mama mea pentru că stau acolo chiar acum, dar soția nu a început încă cursul, voi cumpăra în continuare o casă aproape de examen sau vom începe procedurile de viză când se anunță examenul?

    c3t1n
    Participant

    Soțul dvs. vă oferă documente atunci când solicitați o viză sau acele documente vin aici și sunt examinate aici. El le-a colectat pe toate și chiar și după programare mi-au cerut înregistrările de intrare și ieșire, chiar le-am reparat rapid.

    paradisul meu
    Participant

    tmm tesekkürler insallah hersey yolunda gider

    c3t1n
    Participant

    multumesc inshallah totul va merge bine

    insallah bizim simdiye kadar bi sorun yok gibi gözüküyor sadece kagitlarin gelip gitmesi biraz zaman aliyor…

    kaanxnumx
    Participant

    avukat tut sınava gerek kalmaz baskı yap geri adım atmayın aile birleşimi bu eşini yanıan alıyorsun ne sınavı hukuk olarak sınav ile ilgili hiçbirşey yaazmıyor ver avukata en fazla 1 ayda gelır eşin…

Se afișează 6 răspunsuri - de la 1 la 6 (6 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.