Credeți că aceasta este o viză de intrare sau o roșie?

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    SB-8587
    Participant

    Ați fost vreodată respins în acest pachet? Crezi că acesta este pașaport sau poate fi roșu?

    antalyaxnumx
    Participant

    Când ai aplicat?

    SB-8587
    Participant

    23 ianuarie, dar Via Surety. Așa că cineva din familia mea a garantat și știu că vine rapid când este garantat.

    antalyaxnumx
    Participant

    Bence vizeniz çıkmıştır… 😉  bazen çabuk çıkabiliyor… 3 haftada çıktığımı biliyorum 😊 hayırlısı olsun inşallah…güzel haberlerinizi bekliyoruz

    SB-8587
    Participant

    Ins. Este o viză. Fie ca Allah să acorde tuturor această fericire.

    în așteptare
    Participant

    Bu zaten normal gelince görüceksin insallah vizemi redmi insallah vizedir

    1963
    Participant

    bukadar kisa sürede vizenin cikacagini zannetmiyorum ya eksik evraktir yada red sizin basvurunuzun üzerinden bir hafta gecmemis zaten evraklarin yabancilar dairesine ulasmasi 2 hafta sürüyor oyüzden büyük ihtimalle ya eksik evrak yada red eksik evrak durumuna daya yakin ama insallahta vizedir vizeyse gercekten cok sanslisin son zamanlarda kimseye 5 günde vize cikmadi

    antalyaxnumx
    Participant

    Ins. Este o viză. Fie ca Allah să acorde tuturor această fericire.

    Pardon yaaa… Ben şimdiden şubat sonundayım aklımla… Kusura bakma… Uçarım en azından eksik evraktır da red değildir… 😔 tekrar özür

    SB-8587
    Participant

    Nu cred că viza va fi eliberată într-un timp atât de scurt, fie că lipsesc documente, fie respingerea nu a trecut o săptămână de la depunerea cererii dvs., oricum durează 2 săptămâni pentru ca documentele să ajungă la biroul străinilor, deci este probabil aproape fie de documente lipsă, fie de respingere, dar în cazul în care viza este o viză, ești cu adevărat norocos dacă durează 5 zile de viză neeliberată

    Ce săptămână nu a fost. Prietene, ți-am spus să spui.
    Prima cerere a soției mele: 31 octombrie 2014
    Sosire documente la poliția străină: 24 decembrie 2014
    Call Me To Foreign Police: 17 ianuarie 2015
    Nu dau documentele + Garanție: 23 ianuarie 2015
    Ieri am sunat la poliția Yapancilae, toate documentele dvs. au fost trimise prin EMAIL, acum este timpul să așteptați, a spus el. femeie 23
    Au trecut 8 zile de când l-am trimis prin e-mail în ianuarie.
    Apropo, aruncați o privire la site, există oameni care au obținut viză în 3 zile. Astfel de lucruri diferă de la oraș la oraș. Haa, nu mă uit dacă am sau nu viză, noroc

    YASABIRSELAMET
    Participant

    Ce săptămână nu a fost. Prietene, ți-am spus să spui.
    Prima cerere a soției mele: 31 octombrie 2014
    Sosire documente la poliția străină: 24 decembrie 2014
    Call Me To Foreign Police: 17 ianuarie 2015
    Nu dau documentele + Garanție: 23 ianuarie 2015
    Ieri am sunat la poliția Yapancilae, toate documentele dvs. au fost trimise prin EMAIL, acum este timpul să așteptați, a spus el. femeie 23
    Au trecut 8 zile de când l-am trimis prin e-mail în ianuarie.
    Apropo, aruncați o privire la site, există oameni care au obținut viză în 3 zile. Astfel de lucruri diferă de la oraș la oraș. Haa, nu mă uit dacă am sau nu viză, noroc

    viza este viza hai noroc

    SB-8587
    Participant

    Am sunat pentru ca soția mea să o poată obține de la filiala ei. Femeia a spus că nu, există un Passaport în ea, a spus că poate fi livrat în casă. O vom primi la ora 16:XNUMX. Vă voi informa și eu

    3545
    Participant

    Bună ziua, prietenul meu și soția mea au aflat astăzi că documentele noastre au ajuns în Turcia, dar nu știu cum putem controla încărcătura, aș fi foarte fericit dacă m-ați putea ajuta. Exista un cod de bare în consulat și un numărul de sub el. Ajutati-ma va rog !!

    Akman
    Participant

    Bună ziua, prietenul meu și soția mea au aflat astăzi că documentele noastre au ajuns în Turcia, dar nu știu cum putem controla încărcătura, aș fi foarte fericit dacă m-ați putea ajuta. Exista un cod de bare în consulat și un număr sub ea, ce face. Ajutati-ma va rog !!

    Trebuie să vă ofere hârtie de la UPS, puteți urmări încărcătura din acesta.

    SB-8587
    Participant

    Visa Veee a ajuns acum la mâna soției mele
    allaha herkeze nasip etsin

    munih
    Participant

    Am depus cererea și de la consulatul Izmir. Dacă v-ați livrat pașaportul, puteți apela doar marfa internă și aflați dacă a fost livrată curierului sau nu. Consulatul Izmir nu funcționează cu UPS.

    1963
    Participant

    oferiți informații incomplete în timp ce scrieți și sunteți furios cu informațiile date conform informațiilor pe care le-ați dat, data pe care ați dat-o este 23 ianuarie, aceasta nu este de fapt data cererii dvs. de viză, dar ați scris-o așa și am răspuns în funcție de această situație. Spuneți că ați citit că a fost emisă, este adevărat, dar acesta este poate unul la o mie, îl știți, dar nu știți încă despre procesul de viză. Procesul de viză nu începe după aprobarea biroului pentru străini, începe de la programarea la consulat. Există o altă problemă, oamenii încearcă doar să te ajute, nu beneficiază de asta, ci doar încearcă să te ajute, tu nu trebuie să acționezi arogant în legătură cu ceva ce nu știi.

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (17 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.