2020 Problemă de interogare încrucișată

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Arslanmet la
    Participant

    Merhaba arkadaslar subat ayinda istanbulda vize basvurusu yaptim fakat yaş yüzünden ikinci kez soru sorulacagini söylediler esime, esimle severek evlendik ama konsolosluk buna inanmak istemiyor ne yapicaz ya heyecan yüzünden yanlis bisey söylersem ve onaylanmazsa bundan dolayı Problem yasayan arkadaslar lütfen yardimci olabilir mi ,bilgi alisverisinde bulunabilirse eger red edilirse ne yapmaliyim sonraki süreç ne olucak ???

    Arslanmet la
    Participant

    Merhaba arkadaslar subat ayinda istanbulda vize basvurusu yaptim fakat yaş yüzünden ikinci kez soru sorulacagini söylediler esime, esimle severek evlendik ama konsolosluk buna inanmak istemiyor ne yapicaz ya heyecan yüzünden yanlis bisey söylersem ve onaylanmazsa bundan dolayı Problem yasayan arkadaslar lütfen yardimci olabilir mi ,bilgi alisverisinde bulunabilirse eger red edilirse ne yapmaliyim sonraki süreç ne olucak ???

    arkadaşlar bu durumu yasamiş herhangi biri yardimci olmayacak mi lütfen bu durumu yasayanlar yardimci olabilir mi ????

    revoltblue
    Participant

    Ei bine, unchiule, unchiule, oamenii care sunt interogați sunt, în general, cei care au o diferență excesivă de vârstă între ei .. deci din fericire cei cincizeci de cincizeci de ani .. rata de acceptare de la interogatoriu încrucișat este în jur de 20 la sută .. apoi acceptă cu un avocat în general .. la sfârșitul slujbei dvs. .. Autoritățile care aprobă nu ascultă incidentul îndrăgostirii de femei sau bărbați care sunt prea bătrâni, arată ca un vânător după o viză nemțească directă .. chiar și pe rețelele de socializare, germanii fac o mulțime de căprioare.

Se afișează 2 răspunsuri - de la 1 la 2 (2 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.