2020 Problemă de interogare încrucișată

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Arslanmet la
    Participant

    Salutare prieteni, am solicitat viza la Istanbul în februarie, dar i-au spus soției mele că întrebarea va fi pusă a doua oară din cauza vârstei ei Ne-am căsătorit cu soția mea, dar consulatul nu vrea să creadă Vom face dacă spun ceva greșit din cauza entuziasmului și nu este aprobat, vă rog să mă ajute dacă pot face un schimb de informații? proces???

    Arslanmet la
    Participant

    Salutare prieteni, am solicitat viza la Istanbul în februarie, dar i-au spus soției mele că întrebarea va fi pusă a doua oară din cauza vârstei ei Ne-am căsătorit cu soția mea, dar consulatul nu vrea să creadă Vom face dacă spun ceva greșit din cauza entuziasmului și nu este aprobat, vă rog să mă ajute dacă pot face un schimb de informații? proces???

    Prieteni, vă rog să ajute cineva care a trecut prin această situație????

    revoltblue
    Participant

    Ei bine, unchiule, unchiule, oamenii care sunt interogați sunt, în general, cei care au o diferență excesivă de vârstă între ei .. deci din fericire cei cincizeci de cincizeci de ani .. rata de acceptare de la interogatoriu încrucișat este în jur de 20 la sută .. apoi acceptă cu un avocat în general .. la sfârșitul slujbei dvs. .. Autoritățile care aprobă nu ascultă incidentul îndrăgostirii de femei sau bărbați care sunt prea bătrâni, arată ca un vânător după o viză nemțească directă .. chiar și pe rețelele de socializare, germanii fac o mulțime de căprioare.

Se afișează 2 răspunsuri - de la 1 la 2 (2 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.