Curs german despre ILM și Institutul Goethe

> Forumuri > Cursuri combinate familiale germane și germane A1 > Curs german despre ILM și Institutul Goethe

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    guru
    Participant

    Bună prieteni,

    Am căutat pe forum, dar singurul lucru pe care l-am putut găsi despre cursurile din Istanbul a fost netalmanca.com.

    Căutăm un curs de germană a1 în Istanbul pentru soția mea. Când am sunat la institutul goethe, mi-au spus că sunt centrul de examinare al centrului lingvistic din Istanbul. Cu toate acestea, multe centre de cursuri de pe internet spun că sunt incluse în examen. În mod evident, există fraude în această afacere.

    Trebuie să cernem, pentru că nu există cursuri de weekend
    Există cineva care să fie mulțumit de centrul lingvistic din Istanbul?

    tesekkurler

    fuk_xnumx
    Participant

    Există multe instituții corecte care țin prelegeri acum, dar instituția care susține examenul este 4 goethe, telch, osd și tesdaf. Instituția care susține examene, adică pregătește lucrările examenului, este unul dintre aceste 4 cursuri, deoarece doar Germania acceptă ca valabile diplomele primite de la aceste 4 nume, dacă aveți timp să vă faceți munca, fie auto-studiați, fie mergeți în locurile care dau lecții pentru examenul a1, dar numai a1 nu va fi germană generală.

    guru
    Participant

    soția mea și-a terminat a doua săptămână la centrul de limbi din Istanbul și acum este foarte mulțumită. Deci, dacă există oameni care vor să meargă, pot recomanda Bakırköy.

    netalman de
    Participant

    Lui HANIM ASIYE i-ar plăcea DAR CĂUTAȚI ÎNCĂ CURSURI ȘI OBȚINEȚI INFORMAȚII!

    guru
    Participant

    doamna asiye care nu inteleg? comedie sau serios, ești plin de comedie

    netalman de
    Participant

    :) :) :)

    guru
    Participant

    Crezi că ai învățat ceva acum? Nu am slujbă, m-am înscris la curs, dar am de-a face cu tine.
    Asta e tot ce ești. Vorbesti prostii. Slavă Domnului că numele meu nu este Asiye pentru că dacă ai folosi numele meu aici aș putea scrie lucruri mai rele!

Se afișează 6 răspunsuri - de la 1 la 6 (6 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.