Cursul German Yds

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    ei efeg
    Participant

    prieteni, trebuie să urmez cursul în limba germană, este mai bine pentru mine să fiu online. Vei putea recomanda oricui care a urmat un curs online de germană online?

    berkaycelik
    Participant

    Am căutat cursul de yds în germană semestrul trecut și am găsit un centru online de yds, dar nu am putut participa din motive familiale. Vă recomand să faceți o cercetare.

    senmonal
    Participant

    Voi susține examenul în acest semestru, lucrând cu centrul online online pe care l-a menționat prietenul tău. Lecțiile au început, sistemul este foarte bun, profesorul este bun, îl recomand și eu

    ilaydaozerdem
    Participant

    Semestrul trecut m-am pregătit pentru yds-uri germane la centrul online de yds și aș putea obține un scor mai mare decât îmi doream.

    cengizyanikk
    Participant

    Am pregătit lys 5e Sunt online cu yds center, subiectele sunt deja aceleași cu yds lys5. yds este mai dificil, desigur, dar este mai ușor să te obișnuiești cu el și să dai examenul cu ușurință și cred că este mai util. măcar ai experiență.

Se afișează 4 răspunsuri - de la 1 la 4 (4 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.