Jocuri de cuvinte și diapozitive germane pentru telefoane mobile de la almancax

> Forumuri > Știri și anunțuri despre produsele și serviciile Almancax > Jocuri de cuvinte și diapozitive germane pentru telefoane mobile de la almancax

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    MuhaяяeM
    Participant

    O altă inovație și un serviciu bun din partea managementului almancax și a dezvoltatorului Java Murat İNAN!

    Jocuri mobile

    Joc de cuvinte german (fotbal) (pentru telefonul mobil)

    4ng5ijh3puvkrp7whw4.png

    Utilizatorul vede un cuvânt în mijlocul terenului. Castelele superioare și inferioare sunt prezentate cu alegeri semnificative pentru acest cuvânt. Dacă cuvântul din golul de sus este corect, utilizatorul mișcă mingea cu scopul prin săgeata sus. În cazul în care cuvântul de mai jos este corect, utilizatorul mută mingea la țintă cu butonul de direcție ALT. Utilizatorul câștigă puncte pentru răspunsuri corecte și telefonul pentru răspunsuri greșite.

    Pentru a descărca acest joc gratuit Click aici și deschideți fișierul descărcat și încărcați-l pe telefonul mobil.

    Joc de cuvinte germane (Cuvinte defilate) (pentru telefonul mobil)

    iv5i6cnyf24o2n2cj32m.png

    Utilizatorul vede un singur cuvânt și puii lui 2. Dacă răspunsul corect este cuvântul din stânga, utilizatorul va apăsa tasta STÂNGA a telefonului mobil. Dacă cealaltă opțiune este corectă, utilizatorul apasă tasta DREAPTA. Punctele sunt obținute în răspunsurile corecte.

    Pentru a descărca acest joc gratuit Click aici și deschideți fișierul descărcat și încărcați-l pe telefonul mobil.

    Slide German Words (pentru telefonul mobil)

    Cuvintele germane și semnificațiile lor în diapozitive. Instalați-vă pe telefonul dvs. mobil, învățați noi cuvinte germane ori de câte ori doriți.

    Pentru a descărca gratuit acest diapozitiv Click aici și deschideți fișierul descărcat și încărcați-l pe telefonul mobil.

    Slide cu cuvinte în germană (pentru acces online)

    Cuvinte germane pregătite sub formă de diapozitive și semnificațiile lor turcești. Pentru a viziona acest diapozitiv Click aici

    esma 41
    Participant

    Vă mulțumim pentru jocurile mobile.
    Îl voi încărca în buzunar.

    Dumnezeu să binecuvânteze mâinile tuturor celor care au contribuit.  ;)

    noapte2
    Participant

    Mulțumim în special pentru Slide-ul German Words.

    Îl voi lua în buzunar imediat ce voi găsi o șansă  :)

    binecuvântat
    Participant

    Am descărcat imediat jocul de cuvinte german pe telefon, mulțumesc mult celor care au contribuit.

    binecuvântat
    Participant

    Mă uit și la telefon, dar mi se pare puțin prea rapid. Sau banami-ul meu a venit așa.
    A fost o idee grozavă, dar cu adevărat ;)

    iad
    Participant

    danke schön clap :)

    saalesc
    Participant

    Nu puteți adăuga mai mult decât aceste jocuri mobile?
    le-am terminat rusinat :)

    MuhaяяeM
    Participant

    Mesaj receptionat :)

    3,14
    Participant

    –> Vă mulțumim pentru eforturile dvs., Admin.

Se afișează 8 răspunsuri - de la 1 la 8 (8 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.