Recomandarea aplicației pentru permisul de conducere

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    ocular
    Participant

    Prieteni, CD-ul de studiu și aplicația fahrschule au fost de 80 de euro. A spus că nici eu nu am primit-o pe a noastră. Puteți recomanda o aplicație care poate fi descărcată de pe Google Play? Se poate plăti și. Atâta timp cât este lucrul corect. fie în turcă. Caut și nu-l găsesc. Mulțumiri

    amedxnumx
    Participant

    Am o Fahrschulcard, o pot lua doar într-o săptămână, datorită acestei aplicații, fără să merg la curs.

    Fahrschüler – FAHRSCHULCARD

    Dar nu toată lumea o poate obține, doar licențiații contractuali o pot obține, PM, dacă nu găsiți un licențiat contractual

    kncin este
    Participant

    prietene, dacă tot cauți o aplicație, avem 1 în forum. Am scris-o pe forum. Mi-am cumpărat licența. Am dat banii. Apoi i-am dat unui alt prieten de pe forum, astfel încât să fie nu te irosi. Cred că acel prieten a scris trecutul. este anunțat.

    muhendus
    Participant

    prietene, dacă tot cauți o aplicație, avem 1 în forum. Am scris-o pe forum. Mi-am cumpărat licența. Am dat banii. Apoi i-am dat unui alt prieten de pe forum, astfel încât să fie nu te irosi. Cred că acel prieten a scris trecutul. este anunțat.

    Bună ziua, domnule, dacă aplicația pentru permisul de conducere funcționează în continuare, puteți împărtăși informațiile cu mine?

    Vă mulțumesc foarte mult să aveți o zi frumoasă. :)

    martir șüheda
    Participant

    Multumesc, Dumnezeu sa-i ajute pe cei care asteapta viza... Frate Gemeni, au cerut doar acte printre care ca este cetatean german, nu au cerut salariu sau contract de casa, sotia mea a dat ce s-a cerut, si viza a sosit 13 zile mai tarziu.Daca nu este nicio problema, viza va poate fi eliberata in 10 zile... Prieteni, imi pare rau, am scris in locul gresit, nu pot sterge ce am scris. Sunt imi pare rau si :-

    mteexnumx
    Participant

    Am promovat examenul cu aplicația Adac și mi-am luat licența.

    Sezaibal
    Participant

    Bună ziua, are cineva informații despre aplicația pentru permisul de conducere german, aș aprecia dacă m-ați putea ajuta, mulțumesc anticipat

Se afișează 6 răspunsuri - de la 1 la 6 (6 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.