NUMĂRUL TAU DE CALITATE KaC?

> Forumuri > Cafe almancax > NUMĂRUL TAU DE CALITATE KaC?

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    kelebekgib
    Participant

    Care este coeficientul destinului?

    Acest număr determină scopul și proprietățile din spatele existenței dvs. Trăsăturile ascunse în tine, modul tău de gândire, personalitatea ta și scopul tău în viață sunt ascunse, iar acest număr îți va stabili drumul în lumina acestui număr de la naștere până la moarte.

    Cum îți vei găsi numărul de destin?
    Pentru a găsi numărul destinului roții tale de viață, trebuie să adaugi numărul lunii în care te-ai născut, cu numărul zilei și al anului unul lângă altul.

    Aragaz………………………………………1
    Februarie…………………………..2
    martie……………………………………… 3
    aprilie………………………………..4
    5 mai
    iunie………………………………………6
    iulie………………………….7
    august……………………………..8
    Septembrie……………………………………….9
    Octombrie……………………………………….1
    noiembrie…………………………..2
    decembrie………………………………..3

    Este timpul să vă găsiți numărul destinului.
    Găsiți valoarea lunii de naștere în tabel și adăugați-o împreună cu ziua și anul.

    De exemplu; Dacă te-ai născut pe 3 aprilie 1964;
    3 + 4 + 1964 = 1971
    1+9+7+1=18 > 1+8=9
    Numărul destinului tău: 9

    Numărul destinului 1

    „PIONEER” Sunteți un pionier, lider, ghid și planificator.
    Ai o personalitate cu adevărat puternică. Locul tău este căpitanul kosku. Ascultarea față de ceilalți este un concept străin pentru tine. Ești extrem de creativ și talentat. Ai spiritul combativ necesar pentru a-ți trăi și a-ți realiza ideile cât mai curând posibil. Hype de înălțare este temelia vieții tale.
    Lucrați din greu pentru a obține succesul dorit. Deoarece aveți capacitatea de a gestiona, puteți stăpâni evenimentele imediat. Această abilitate este valabilă în toate domeniile vieții.
    Instrumente pentru determinarea, forța și voința ta. Și folosiți aceste instrumente cu mare abilitate. Uneori arăți aspectele negative ale acestor calități. În astfel de situații, poți fi extrem de agresiv. Cu toate acestea, modalitatea de a obține ceea ce vrei este să faci delicatețe în relațiile tale. În scurt timp, îți vei recâștiga atât conducerea, cât și prietenii tai.

    Numărul destinului 2

    „AJUTOR” Ai două aspecte care te deosebesc de ceilalți. Nu există nimic pe care să nu-l poţi depăşi cu măiestria şi priceperea de care dai dovadă în tactici şi relaţii umane.Cuvântul cheie în viaţa ta este cooperarea. Incompatibilitatea și problemele controversate vă afectează imediat sistemul. De aceea, când ți se întâmplă așa ceva, încerci să repari situația cu toată puterea. Ești o persoană elegantă și te gândești foarte mult la alții și încerci să nu-i jignești. De aceea nu-ți lipsesc niciodată prietenii din jurul tău.Ai un spirit mai combativ decât celelalte numere ale Roții Destinului (după 9). Cu toate acestea, nu ești niciodată lipsit de plăcerile frumoase ale vieții. Numărul 2 este numărul de recuperare. Îți aprinde partea unificatoare a sufletului tău. Condiția de bază a fericirii tale este că există magie în tot ceea ce te adaptezi. Pentru că nu există nimeni mai bun decât tine în a lua un concept și a-l completa. lucrează pe cont propriu fără ajutorul nimănui.

    Numărul destinului 3

    „SELECTIV” Abilitatea organizatorică și abilitățile de management se reunesc în tine. Ești o persoană plină de resurse, datorită acestei caracteristici, te așteaptă o viață plină de succes și fericire.Din moment ce cunoști bine natura umană și slăbiciunile, alegi profesii care au ca scop îmbunătățirea umanității. De fapt, ești o persoană foarte iertătoare și înțelegătoare. Autoritatea este cea mai importantă armă a ta. Ca administrator, folosești această armă oriunde te duci. Cu cât o comunitate cu care lucrați este mai mare, cu atât succesul și câștigurile dvs. vor fi mai mari. Puteți utiliza cât mai bine abilitățile dumneavoastră manageriale în industrii, companii și organizații. Ești o persoană foarte curajoasă. Știi foarte bine obiectivele tale și ce trebuie să faci. Scopul dumneavoastră este să vă asigurați că toată lumea se bucură de libertatea de mișcare. Dar, în opinia dumneavoastră, acest lucru ar trebui să fie în cadrul unei anumite discipline. Nu-ți place să-i rănești pe ceilalți pentru propria ta libertate. Desigur, nu le permiți altora să-ți facă asta.

    Numărul destinului 4

    „MAILMER” Numărul roții vieții tale simbolizează pătratul. Aceasta înseamnă dreptate și egalitate.Nu te poți mișca pentru că ești înconjurat pe toate cele patru laturi în mijlocul acestui pătrat. Nu ai nevoie de puțină mișcare și culoare în viața ta? Te poți dezvolta doar în sus. Pătratul reprezintă toate aspectele practice ale vieții. Dar nu reușiți să priviți lucrurile din perspective diferite.De asemenea, puteți privi roata vieții ca pe baza lucrurilor bune care se vor întâmpla în viitor. Ești o persoană răbdătoare și persistentă, mereu gata de muncă. Ca un zidar, instrumentele tale sunt logica și metoda. Există anumite modele pentru tine și nu te gândești niciodată să ieși în afara lor. Ești o persoană loială și de încredere. Cu toate acestea, conservatorismul te restrânge. Detaliile împiedică unele dintre eforturile tale să se concretizeze. Îți va fi mai ușor să progresezi dacă nu încerci să-ți impuni ideile altora. Poti vizualiza forma pe care ti-o prezinta un artist sau un arhitect ca concept, in toate detaliile ei. După aceea, puteți pune proiectul pe hârtie cu propria abordare practică. Nimeni nu poate spune că își evită îndatoririle și responsabilitățile pentru tine, pentru că oriunde este nevoie de încredere, te găsește.

    Numărul destinului 5

    „YAZICI” Ai caracteristici înnăscute Merkur. Esti energic. Ai o personalitate optimistă precum și o inteligență fină.Viața este o aventură care necesită curaj pentru tine. Știi foarte bine să te distrezi și chiar să trăiești. Întrucât variabilitatea vieții este în deplină armonie cu pasiunea ta pentru schimbare și diversitate, poți ține cu ușurință pasul cu viața. Îți place să fii centrul lumii. Dar nu vrei să accepți că nu ești. Îți place foarte mult libertatea ta. Și nu lași nimic să te împiedice de la libertatea ta. Ești foarte bun la folosirea cuvintelor. Prin urmare, vei avea mare succes în profesiile bazate pe vorbire. Poți străluci ca o vedetă în lumea divertismentului și a literaturii, însă capacitatea ta superioară de vorbire poate cauza uneori probleme. S-ar putea să vă fie rușine să vă scufundați în subiecte pe care nu le cunoașteți. Ai un caracter variabil. Aceasta nu este o caracteristică rea. Poate fi numită și o plăcere pentru unii. După părerea ta, o persoană inteligentă trebuie să țină pasul cu vremurile. Știi care sunt nevoile tale și nu te sfiești de ceea ce trebuie să faci pentru a realiza acest lucru. Pentru tine, drumul spre fericire trece aici.
    A lua cu orice preț. Fericirea înseamnă a te exprima și a obține succes.

    Numărul destinului 6

    „Învățător” Conducătorul lumii tale este iubirea. De fapt, nu contează cu adevărat de cine te îndrăgostești. Iar misiunea ta în univers este să predai această filozofie. Scopul tău este să-i ajuți pe alții. În spatele nevoii tale extreme de iubire și atenție se află nesiguranța ta în tine. Răspândește pacea pe care ai obținut-o în familia ta celor din jurul tău și apoi în întreaga lume.
    cel mai important dintre toate obiectivele. Kabaliga, nu o poți tolera niciodată pe doamnă. Alegerea relațiilor bilaterale. Te simți vulnerabil în mulțime. Înțelegi muzica și artele frumoase. Vă exprimați dragostea pentru frumusețea vieții prin specializarea în aceste domenii. Abilitatea ta de a te gândi la mai mult decât la tine devine consilierul tinerilor, sirda bătrânilor și învățătorul lumii. Rareori critici. De fapt, sunt foarte puține lucruri care te deranjează. Doar să-l ai pe iubitul tău cu tine. Responsabilitatea pe care ți-o atribuie îndatoririle tale este de fapt mai proastă decât pare, dar știi foarte bine importanța acestor îndatoriri grele. Puteți ajunge la o mare fericire îndeplinindu-vă îndatoririle de viață.

    Numărul destinului 7

    „MISTIK” Ai o natură observatoare și cea mai mare caracteristică a ta este că cauți motivul din spatele tuturor. Nimic superficial nu te satisface. Dimpotrivă, îți protejează curiozitatea. Subiectele mistice, domeniile noi și vechi ale științei vă atrag atenția. Ești exact ca un doctor. Oamenii tulburați găsesc în tine pacea pe care o caută. Ai o putere magică în mâinile tale. Îndepărtat
    atitudinea ta te deosebește de ceilalți oameni. Doar cei care merg în adâncurile vieții te pot înțelege și pot da un sens perioadelor tale tăcute. Oamenii sunt atrași de tine când se întâlnesc pentru prima dată. Ești cunoscut încă de la naștere, parcă. Indiferent care este locul tău, stârnești mereu interes. Probleme filosofice și culturale
    interesul tău este mare. Cu toate acestea, nu sunteți pe deplin rezolvat. A scrie muzică, a face descoperiri sunt domenii în care îți poți folosi creativitatea. Pentru tine, a trăi fără a folosi lucrările artiștilor nu înseamnă a trăi. Uneori viața este o perturbare pentru dvs., dar mai sunt multe de învățat. În general, aveți o natură pesimistă și tăcută.
    Sunteți unul dintre puținii oameni care pot reuși. Uneori te simți fără speranță în ceea ce privește viața. Cu toate acestea, perspectiva ta filosofică este suficient de puternică pentru a dezvălui de unde își are originea viața.

    Numărul destinului 8

    „ARTIST” are capacitatea de a exprima totul clar și chiar de a exprima totul
    Inteligența joacă un rol major în viața ta, chiar dacă nu ai capacitatea de a te simți clar. Vă bucurați de o mare varietate de subiecte. Îți dedici cea mai mare parte a timpului viselor. Dar îți dai seama că viața nu este doar distracție. A fi foarte versatil este cea mai mare caracteristică a ta. Ai multe și diverse talente. Apucarea este una dintre ele. Dar înțelegi cu ușurință despre oameni și le poți vedea fețele reale foarte târziu. Modalități de a obține informații instantanee
    Știi, dar talentul tău pentru știință și amurg nu este mult. Pentru că, în loc să vă dedicați cea mai mare parte a timpului științei ca un adevărat om de știință, vă bucurați de mai multe activități artistice și sportive. Ești conversațional și amuzant. Aceste funcții vă permit, de asemenea, să vă faceți prieteni cu ușurință. Mulți oameni te iubesc, dar puțini oameni te înțeleg cu adevărat. Acest lucru se datorează faptului că foarte puțini oameni pot ajunge în adâncul sufletului tău haotic. Te plictisești repede cu lucrurile care îți dau plăcere. Accepți evenimentele așa cum o faci de obicei. Deci nu ai prea multe probleme. Nu-ți place să lupți oricum, renunți repede. Deoarece aveți o înțelepciune rapidă, nu ezitați să îi criticați pe ceilalți fără milă. Capacitatea dvs. de a folosi pradă vă poate permite să fiți un bun critic, scriitor, vorbitor sau prezentator. Ești o persoană care nu poate trăi fără dragoste. Prin urmare, nu este posibil să fii fericit decât dacă ești cu cineva care te iubește și te înțelege.

    Numărul destinului 9

    „METAFIZIAN” Viața ta dezvăluie misterul din spatele perdelei, sufletul și
    Este vorba despre dezvăluirea sensului din spatele cunoștințelor secrete. Scopul vieții tale este să înveți adevărul și numai adevărul.Este un fapt că ai mare succes în acest sens.De obicei durează 5 minute pentru a cunoaște oamenii. Doar observați. Iubești viața, dar găsești foarte puțini oameni care merită iubiți. Vrei să fii generos și perfect în fiecare aspect al vieții tale. Te aștepți ca alții să fie la fel de perfecți și de încredere ca tine, motiv pentru care suferi din când în când mult.Ești foarte puternic, dar ai o inimă de aur care se rănește ușor. Oferiți foarte puțini oameni ocazia de a cunoaște adevăratul dvs. și îi prețuiți foarte mult. Capacitatea ta de a înțelege evenimentele psihologice este extraordinară. Cu toate acestea, evenimentele care au loc în afara dvs. vă afectează foarte mult pe dvs. și starea dvs. de spirit. Îți place independența și libertatea. Cu toate acestea, păstrați dragostea mai presus de orice. Deoarece viața ta se bazează pe rezolvarea complicațiilor, nu te sături niciodată să te lupți. Ai capacitatea de a te înțelege cu oameni de aproape toate nivelurile și răbdare nesfârșită. Înțelege nevoile oamenilor fără ca ei să le spună și îi ajută
    tu alergi Ești un foarte bun ascultător, observator și ghid, deci poți fi un bun psiholog sau vorbitor.

    Nazira
    Participant

    Mi-a plăcut, contele chiar mă descrie... :)

    nalanw
    Participant

    Ei bine, sunt un Vărsător, explică puțin situația Vărsătorului... cum ar fi schimbarea vieții, libertatea...

    smirna
    Participant

      15 + 7 + 1982 = 2004

      2+0+0+4 = 6

      Nu pot face ultima tranzacție pentru că a fost dintr-o singură cifră, dar acest lucru este adevărat, nu-i așa Ceyda?
     
    Probabil adevărat, dar dragostea este în afara :)
    Este suficient dacă am iubitul meu chiar lângă mine... Acestea sunt caracteristicile Racului. :) (Sunt un crab tipic)

    kelebekgib
    Participant

    Al meu are 6. Nu sunt un crab, dar unele aspecte încă se potrivesc ..

    yazyagmuruxnumx
    Participant

    număr de destin 2

    Unele aspecte ale unei bune expresii sunt greșite, dar o mare majoritate este adevărată, această majoritate este de 99%

    jackalxnumx
    Participant

    Yewet mi-a luat 6 și aproape tot ceea ce spui mi se potrivește

    Ugurel
    Participant

    4 au ieșit da
    nici pentru mine, nici nu vreau să fiu zidar :)
    Totuși, nu este lipsit de partea sa de drept.
    O lucrare interesanta…

    meral26
    Participant

    8 mele sunt afară. da '95% îmi spune. :) Dar nu renunț niciodată și nu iau lucrurile așa cum sunt ;)

    kelebekgib
    Participant

    Mă bucur că melisözge este compatibil.Cred că este o caracteristică foarte frumoasă la care nu renunți, este necesară în viață.

    bobo
    Participant

    din nou epoca soartei Cred că ar fi mai bine dacă învățăm lucruri mai importante. A existat acest lucru acum câteva zile, dar totuși aceasta este o epocă a soartei foarte importantă Cred că va fi mai bine pentru toată lumea dacă oferiți informații detaliate despre orele în limba germană, nu știu dacă mă înșel

    meral26
    Participant

    dragă bobol, această secțiune este deja o conversație în afara subiectului. Dacă doriți să obțineți informații despre timp, puteți beneficia de secțiunea Times în limba germană, cred că ați scris un astfel de articol pentru că nu ați putut vedea secțiunea respectivă.

    yazyagmuruxnumx
    Participant

    Sunt de acord cu melis ozge, prietenul meu bobol, veți afla care este capitolul pe care l-ați citit înainte de a scrie un articol cel puțin dacă ați citit titlul. De asemenea, veți găsi informații germane dacă examinați site-ul actual în partea de sus, dar daca te scufunzi direct aici nu vei gasi nimic in loc pe site, cere ajutor inainte de a intreba !!

    kelebekgib
    Participant

    Ayy, și eu am fost surprins, cred că prietenul care a avut o neînțelegere a intrat aici direct. Oricum, se întâmplă astfel de lucruri :)

    csi_wien
    Participant

    S-a dovedit a fi 7 și pentru mine prieteni și o muncă foarte frumoasă, vă mulțumesc foarte mult.

    3,14
    Participant

    Numărul destinului 1

    „PIONEER” Sunteți un pionier, lider, ghid și planificator.
    Ai o personalitate cu adevărat puternică. Locul tău este căpitanul kosku. Ascultarea față de ceilalți este un concept străin pentru tine. Ești extrem de creativ și talentat. Ai spiritul combativ necesar pentru a-ți trăi și a-ți realiza ideile cât mai curând posibil. Hype de înălțare este temelia vieții tale.
    Lucrați din greu pentru a obține succesul dorit. Deoarece aveți capacitatea de a gestiona, puteți stăpâni evenimentele imediat. Această abilitate este valabilă în toate domeniile vieții.
    Instrumente pentru determinarea, forța și voința ta. Și folosiți aceste instrumente cu mare abilitate. Uneori arăți aspectele negative ale acestor calități. În astfel de situații, poți fi extrem de agresiv. Cu toate acestea, modalitatea de a obține ceea ce vrei este să faci delicatețe în relațiile tale. În scurt timp, îți vei recâștiga atât conducerea, cât și prietenii tai.

    –> 21.08.1988 -> 2+1+0+8+1+9+8+8=37 -> 3+7=10 -> 1+0=1

    Nu știu cine a calculat acest lucru și cine a făcut următoarele determinări. De fapt, sună ca o prostie, dar putem afla dacă există vreun adevăr prin încercare. :)

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (16 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.