Am sunat din Germania în Turcia sau societatea bunuri de uz casnic, care se recomandă insistent să ne facem ai?

> Forumuri > Secțiunea generală privind Germania și alte țări europene > Am sunat din Germania în Turcia sau societatea bunuri de uz casnic, care se recomandă insistent să ne facem ai?

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    kadir76
    Participant

    Buna ziua prieteni ma pot baza pe pret adecvat se poate ajunge la acea cifra saglamsina doresc sa-si aduca bunurile de uz casnic din Germania sau companii care stiti turkiyede bi transport?

    nesnil
    Participant

    Vă sun, dacă cineva știe, ne vom bucura

    kadir76
    Participant

    M-am cercetat si calculeaza costurile pe metru cub, iar multe companii nu dau garantie pentru marfa pe care o aduc, iar articolele pe care le cumperi si expediere + taxe sunt incasate in acelasi cont, asa ca am renuntat si l-am cumparat de aici .Personal nu il recomand.Nu este mare diferenta.Daca il puteti cumpara de aici,este garantat.

    shema
    Participant

    Ați găsit o companie sau mai căutați? Mi-am adus lucrurile printr-o companie din Istanbul. Dacă aveți nevoie, pot naviga prin fișiere și găsi adresa și deșeurile companiei.
    Dacă articolele dvs. nu sunt foarte importante, nu încercați să le aduceți, credeți-mă, sunt prea scumpe. Dacă îl puteți vinde, cumpărați acolo, veți obține lucruri mai potrivite aici. Cu toate acestea, spun câți bani costă să vă aducă cercetarea în sus și în jos aici.

    k.uguz
    Participant

    Salut. Am spus că voi scrie astfel încât să mai cauți. M-am mutat cu o companie numită utr international, din casă în casă, care s-a mutat acum două luni și am fost foarte mulțumit. Vă recomand și vouă. Am reparat linkul de mai jos.

Se afișează 4 răspunsuri - de la 1 la 4 (4 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.