www.almancax.com Echipa

Bine ați venit la ALMANCAX FORUMS. PUTEȚI GĂSI TOATE INFORMAȚII CĂUTATE DESPRE GERMANIA ȘI LIMBA GERMANĂ ÎN FORUMURILE NOASTRE.
    Editor
    vizitator
    WEBMASTER & ADMINISTRATOR
    Muharrem EFE
    INSTRUCTORI GERMANI
    Muharrem EFE
    Elif gorgulu

    acelyaxnumx
    Participant

    Vă mulțumesc tuturor. Chiar nu găsesc cuvinte de spus, ați făcut o treabă excelentă. Nu degeaba au spus că voi fi sclav timp de 40 de ani oricui m-a învățat o scrisoare. Noi, membrii voștri, poate că nu vă puteți fi sclavii, dar fiți siguri că rugăciunile noastre vor fi mereu cu voi. Dumnezeu să vă dea tot ce vă doriți. Vă mulțumesc mult. Îmbrățișări. Cu multă dragoste……

    kelebekgib
    Participant

    Aș dori să mulțumesc echipei pentru tot acest efort. Toate sunt foarte utile și sincere. Tu esti bine!

    tu miracol
    Participant

    Căutând un site frumos, l-am găsit :)

    andic
    Participant

    Mulțumesc tuturor celor care au contribuit. Esti super ….

    Evo
    Participant

    Vă mulțumesc foarte mult tuturor. Acest site mă va ajuta foarte mult.

    Masilhan
    Participant

    … noua versiune a site-ului este foarte draguta; Bravo tuturor.

    acelyaxnumx
    Participant

    Salutări pentru această mărgele de ochi rău în germană…..

    Eurovision
    Participant

    Vă doresc succes continuu

    MuhaяяeM
    Participant

    Vă mulțumim tuturor :)

    adâncime
    Participant

    MULȚUMIM TUTUROR CARE AU CONTRIBUIT…

    Lehrer
    Participant

    ESTE UN SITE FOARTE DE SUCCES... BUCUR CĂ SUNT ȘI MEMBRU AL ACESTUI SITE...

    asigitarist
    Participant

    Bună. Sunt un membru nou. Studiez la liceul anatolian și, deși am văzut germana pentru anul 3, nu se poate spune că am învățat multe și nu am putut: am dat peste acest site în timp ce căutam o sursă bună pe internet. mulțumesc foarte mult :) Chiar și găsirea germană online a fost o problemă pentru mine :)

    smirna
    Participant

      Care crezi că motivul pentru care nu înveți limba germană este chitara ta rebelă? ;) Sunt sigur că puteți găsi ceea ce căutați aici, bine ați venit

    asigitarist
    Participant

    hb :) mulțumesc :) da, poate petrec puțin mai mult timp la chitara mea :P Examenul a fost azi. A fost mediocru: am muncit din greu de aici... Ei bine, când încerci să înveți totul într-o singură zi, asta e tot. :)

    Mcscream
    Participant

    http://WwW.aLmAncAx.CoM Infinit Mulțumesc sănătății echipei tale pentru munca ta Prieteni Am urmărit site-ul tău pentru o scurtă perioadă de timp Mi-am făcut calitatea de membru aseară Mi-am întâmplat cu adevărat să fiu alături de tine. Faceți o treabă foarte utilă și foarte utilă. Succesul tău Arkadșlar ;) noroc…

Se afișează 15 răspunsuri - de la 1 la 15 (83 în total)
  • Pentru a răspunde la acest subiect, trebuie să fiți autentificat.